Zawsze można przerobić na korbkę![]()
Był Poldek 1.6 GLI 1996 + LPG power
Jest Tipo HB 1.4
Byłem dziś w kilku salonach i powiem że poza wersjami na pełnym wypasie po ok 100 000 tipo niczym nie odstaje od konkurentów z renault, forda czy citroena. A jest tańszy. Nie wiem po co niektórzy tak kręcą nosa mi kiedy inne auta wcale nie są lepiej wykonane też mają twarde plastiki itp
Wiele rzeczy wmówili nam spece od marketingu. Np. że deska rozdzielcza musi być miękka. W sumie nie wiadomo po co, no chyba że ktoś ma kota, który akurat tam śpi, to może mieć znaczenie (dla kota oczywiście).
Jeżeli tylko mój tipek przedwcześnie nie przerdzewieje i nie będzie awaryjny, to chętnie nim pojeżdżę następne 10 lat.... Kolejny mój samochód będzie elektryczny, a do jeszcze następnego będę wsiadał z tyłu, z puszką browaru i mówił "do domu mnie zawieź!".![]()
Ostatnio edytowane przez kjk ; 21-10-2017 o 22:22
No chyba, że jest godzinka do pracy z domu lub koreczek po drodze to by trza było już czteropak![]()
Jak dożyje to mam podobne plany
Myślę że na korki też będą inne sposoby
jetsons_flying_car-750x420.jpeg
Ostatnio edytowane przez siwymw ; 22-10-2017 o 06:10
No przecież jest miękka tam gdzie powinna a tam gdzie powinna jest twarda. Spece od marketingu wmowili przede wszystkim ze brazowy plastik to drewno plastikowa szmatka to skora tloczona folia to carbon itp. Miekki kokpit to nic innego jak kawał plastiku oklejony pianką prawie taką jak pod panele i na to platikowa folia. Koszt tych folii to kilknascie zl za m2 a ludzie sie jaraja jakie to luksusy w tych autach sa.
No ja tez ale jak ci tzw dziennikarze motoryzacyjni wydaja wyroki ze w fiatach plastiki sa budzetowe a np w audi nie,poruszaja sie w obszarach ze jedna folia/okladzina kosztuje 3 euro za m2 a druga 3.5 euro. A przelozenie na wyobrazenie klienta o tzw. jakosci jest x 1000. A w weekend mialem spotkanie branzowe z dealerami mojej firmy i pokazywalem im fiacika jako ciekawostke (bo sami jako wlasciciele firm robiacych od 500 tys do 50 mln obrotow jezdza przewaznie czyms lepszym. I same komplementy o dziwo na temat stylistyki że włosi to jednak potrafią.
Ostatnio edytowane przez marx30 ; 22-10-2017 o 11:06
Pewnie do środka nie zaglądali i dobrze. W wersji Pop nie mieli by się czym zachwycać, po prostu stary, dobry Fiat
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zagladali (oczywiscie kilku nie kilkudziesieciu bo nie robilem tam dni otwartych) i byli mniej krytyczni niz niektorzy tutaj. Chwalili kilka rozwiazan np. wysoko umieszczone radio co tez uwazam za dobry pomysl, cyfrowy wskaznik co mi akurat zwisa itp. No moje uwagi ze obicia drzwi pojda do wymiany to tylko "a kto na to zwraca uwage". Jedynie czarne lusterka sie rzucaly w oczy. I nie wierzyli w fabryczne lpg ze przyciski na konsoli że wskaznik. Jeden sie podjaral i chce do floty wziac.
Ostatnio edytowane przez marx30 ; 22-10-2017 o 14:31
W przypadku kanapy lub fotela - prawda. Jednak dla mnie luksusowe materiały to metale szlachetne, drewno, kość słoniowa, marmur, kryształ, porcelana itp. Miękkie to są naczynia jednorazowe, butelki PET, styropian i gumowe zabawki dla niemowlaków. O ile dobrze pamiętam, fiat 126p też miał miękką deskę rozdzielczą i boczki drzwi - luksus jak cholera.
W tipo tipo?
Ludzie, co wy robicie z tymi miękkimi deskami rozdzielczymi? Fetysz jakiś?![]()
Jak dla mnie to nawet Tipo z T Jetem jest zbyt narowiste do miastaTrzeba się mocno pilnować żeby jechać przepisowe 50-60 zamiast 80-90. Ale coś za coś, samochód z pełnym po dach bagażnikiem, i pięcioma osobami na pokładzie bez problemu łyka tiry na jednojezdniowej krajówce. Bez potu na czole, modłów do św. Krzysztofa i tym podobnych zabiegów. Jest bezpieczniej, nie trzeba mieć widoczności na1,5 kilometra w przód i nic z przeciwka.
Ostatnio edytowane przez Ikar2680 ; 24-10-2017 o 13:57