Witam,
Pracuję w firmie z Bielska-Białej zajmującej się m.in. opiniowaniem części/akcesoriów dla DH FAP (FIAT).
Jakiś czas temu dostaliśmy do zaopiniowania hak holowniczy do samochodu FIAT N. Panda 2012. Praktycznie za każdym razem w przypadku przeprowadzania takich prac wykonujemy w ASO FIATA próbę montowalności opiniowanego detalu. Z uwagi na to, że mamy problem ze zorganizowaniem przywołanego samochodu, zwracam się z prośbą do Was o pomoc. Może ktoś z Was ma taki samochód lub Jego znajomy i byłby zainteresowany montażem w swoim samochodzie takiego haka?
Podkreślam, że zarówno hak, wiązka elektryczna jaki i koszty montażu pokrywa producent haka, właściciel samochodu oprócz samego dojazdu na miejsce nie pokrywa żadnych kosztów!!!
Ważną informacja jest też, to, że montaż ZAWSZE wykonujemy w ASO FIATA i gwarancja na samochód NIE JEST tracona!!!
Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany montażem takiego haka to bardzo proszę o kontakt na mój adres e-mail: pietro.czyz@gmail.com.
W razie pytań więcej informacji mogę udzielić zainteresowanym.
Bardzo proszę o poważne podejście do sprawy, ponieważ nie ukrywam, że zależy nam na czasie.
Pozdrawiam i oczekuję na kontakt od zainteresowanej osoby.