Witamy na Fiat Klub Polska
 • Taki będzie nowy Fiat Panda

  Włoskim inżynierom nie udało utrzymać się w tajemnicy wyglądu nowej generacji Fiata Pandy. Do sieci przedostały się techniczne projekty, na których samochód prezentuje się w całej okazałości.

  Dwie grafiki, które krążą po internecie wyciekły z jednego z biur patentowych, w którym Fiat złożył dokumentację dotyczącą swojego najnowszego działa.


  Proporcje nadwozia nowej Pandy nie odbiegają zbytnio od tych, które znamy z poprzedniej generacji modelu, jednak jego rysy stały się bardziej zaokrąglone, co sprawiło, że pod względem stylistycznym auto zyskało na atrakcyjności.


  Jak na razie nie wiadomo, jakie jednostki wejdą w skład gamy silnikowej nowego auta, ale nieoficjalnie mówi się o motorach znanych z Fiata 500.

  Pierwsze egzemplarze nowej Pandy trafią do sprzedaży w przyszłym roku.

  Źródło: Onet
  wypowiedzi 7 wypowiedzi
  1. Avatar BART_osz
   BART_osz -
   Projekt ciekawy ... - a z pasowaniem tylnego reflektora do szybki bocznej i do szyby drzwi tylnich ... trzeba życzyć powodzenia
  1. Avatar Jelcyn
   Jelcyn -
   Widać, że panda Zostawili typowe dla modelu elementy
  1. Avatar miszko
   miszko -
   Ciekawe jak pokażą już fotki produkcyjnej wersji. Trochę ten grill tutaj gdzie niby ma być tablica rejestracyjna przypomina mi np. Peugoty.
  1. Avatar maku
   maku -
   Fiat chyba po prostu lubi zaokrąglać...
   Cienki->Seicento podobnie.
  1. Avatar dudu$
   dudu$ -
   jeszcze reflektory z przodu mogłyby stać się bardziej agresywne tz. przedłużone bardziej do środka auta wtedy ładnie by to komponowało z dolna atrapa ( tam gdzie mocuje sie rejestracje )
  1. Avatar lajnerw
   lajnerw -
   Jeśli cena nie ulegnie zmianie w stosunku do obecnego modelu to sukces gwarantowany.
  1. Avatar limba1
   limba1 -
   calkiem ladna ta panda ale wole stara wersje
http://www.iparts.pl