
Dzia³y Fiat Klub PolskaTemat dla osób,które jak ja ;) lubi± majstrowaæ i spêdzaæ czas przy swoich autach :) Ja dzisiaj jako,¿e ¶wiêta i czas odwiedzin zabra³em Tipka na...
Autor ostatniego posta: barfor_tipo Wczoraj, 18:12
Jak stoi w temacie, czy my¶licie ze da sie za³o¿yæ "domowym sposobem" tempomat do tipo w wersji tipo? Wg cennika nie ma takiej opcji. Ale po tym co...
Autor ostatniego posta: Pszczyna Wczoraj, 19:36
Tak sobie pomy¶la³em alfaobd oraz mes daj± du¿o mo¿liwo¶ci aby w³±czyæ ciekawe funkcje w tipo. Fajnie by by³o je zebraæ w jednym miejscu i aby nie...
Autor ostatniego posta: Pszczyna Wczoraj, 19:50
Witam. Czy w wersji Tipo Tipo macie o¶wietlenie schowka? Zaskoczy³ mnie brak takowego w moim Tipo. Ewentualnie bêdê wdziêczny za podpowied¼ jak...
Autor ostatniego posta: random-2026 Wczoraj, 23:20
Witam . W poszukiwaniu bezpieczników znalaz³em zwiniêty nie u¿ywany kabel z metk± Tomtom. Do czego on jest? Taka 3 pionowa p³aska wtyczka , nie mogê...
Autor ostatniego posta: Zimnydz Wczoraj, 18:36
Witam wszystkich. Chcia³bym zapytaæ czy mo¿e kto¶ z kolegów "przerabia³ " temat czyszczenia parownika w Tipo. Pomimo ozonowania i u¿ycia ¶rodków do...
Autor ostatniego posta: Sylvester Wczoraj, 10:19
Ostatnio na forumWitam. Dok³adam do tipo 2 sedan halogeny przeciwmgielne. Wszystko ju¿ prawie gotowe. Brakuje mi tylko zamontowaæ halogeny w zderzaku. Czy kto¶ wie jakie
Autor ostatniego posta: Brixon Wczoraj, 10:01
Cze¶æ, temat pokrewny do Tipo [url]https://fiatklubpolska.pl/silniki-benzynowe-tipo-534/zmiana-biegow-dziwny-dzwiek-42597/[/url] , ale chcia³em zapytaæ
Autor ostatniego posta: ggrzesiek 09-06-2026, 13:48
Poszukujê numeru czê¶ci - za¶lepki otworu w tylnym zderzaku pod ¶wiat³ami cofania i przeciwmgielnym. Na Fiacie podali mi z³e numery.Jak kto¶ mo¿e pomóc
Autor ostatniego posta: nauczyciel 08-06-2026, 20:09
Dzieñ dobry.
Poniewa¿ jak dla mnie zawieszenie w Tipo jest za wysokie, za miêkkie i przez to ma³o stabilne chcê w najbli¿szym czasie wymieniæ
Witam, kupię Doblo do roku 2019, silnikiem benzynowym bez turbo, cały oszklony, może być wersja Long. Bezwypadkowy, nie po zalaniu, zarejestrowany.
Autor ostatniego posta: mirekmirek 07-06-2026, 09:25
Witam wszystkich. Chcia³bym zapytaæ czy mo¿e kto¶ z kolegów "przerabia³ " temat czyszczenia parownika w Tipo. Pomimo ozonowania i u¿ycia ¶rodków
Autor ostatniego posta: Sylvester Wczoraj, 10:19
Ostatnio na blogu
Tagi

Dzieñ dobry! Jestem nowy!! (tu siê witamy)
Autor w±tku: miszkoW tym temacie witamy siê z nowymi u¿ytkownikami forum. Ja równie¿ pragnê wszystkich powitaæ.
Autor ostatniego posta: momax Wczoraj, 21:05