Witamy na Fiat Klub Polska
 • Tak wygląda wnętrze nowego Fiata Pandy


  Artykuł z pierwszymi zdjęciami wnętrza modelu Fiat Panda nowej generacji jest w ostatnim czasie jedną z najchętniej czytanych wiadomości w naszym serwisie. Dziś kolejna porcja zdjęć, które dokładniej przedstawiają kabinę samochodu włoskiej marki. Co ważne, zdjęcia są dużo lepszej jakości i widać na nich szereg ciekawych szczegółów.
  Alvolante.it, ceniony serwis motoryzacyjny z Włoch, opublikował niedawno kolejną porcję zdjęć, które przedstawiają kabinę pasażerską modelu Fiat Panda nowej generacji (zobacz). W porównaniu z wcześniejszymi materiałami zdjęcia te są dużo lepszej jakości i widać na nich szereg ciekawych szczegółów.

  Układ kabiny pasażerskiej nowej Pandy nadal podporządkowany został wymogom funkcjonalności i ergonomii, jednak w porównaniu z poprzednikiem widać tu więcej finezji i ekstrawagancji, podobnie jak w wyglądzie nadwozia, które ma teraz bardziej zaokrąglone kształty i zawadiacki wygląd podkreślony np. przez rzucający się w oczy kształt otworu wlotu powietrza oraz mocniej zarysowane nadkola.

  Podobnie jak w modelu Panda II dźwignia zmiany biegów umieszczona jest wysoko, jednak np. otwory nawiewów powietrza mają już klasyczny prostokątny kształt o zaokrąglonych krawędziach. W podobny sposób zaprojektowano zresztą poszczególne przyciski rozmieszczone na konsoli środkowej oraz np. klamki wewnętrzne do otwierania drzwi.

  Kwadratowy, lecz wyraźnie zaokrąglony kształt mają też tunele, w których umieszczono zegary wskaźników i komputera pokładowego. Nad nimi poprowadzono z kolei wyróżniającą się kolorystycznie listwę, która w tym miejscu jest nieco wysunięta do przodu i unosi się niczym fala.

  Na jednym ze zdjęć pochodzących z serwisu Alvolante.it można nawet zobaczyć, jak będą wyglądać fotele oraz cała kabina pasażerska nowej Pandy.

  Decyzją kierownictwa Fiata produkcja modelu Panda III rozpocznie się w zakładach Pomigliano d’Arco pod Neapolem. Fabryka będzie w stanie wytwarzać do 270 000 egzemplarzy rocznie.

  Źródło: Samar/Internet

  wypowiedzi 7 wypowiedzi
  1. Avatar Jelcyn
   Jelcyn -
   Polecieli w kwadraty. Strasznie masywne i przeładowane. Chyba bardziej mi się podobały te co są teraz.
  1. Avatar lukq
   lukq -
   Faktycznie trochę tego "nasrali" wszystkiego. Lubie prostotę i łatwość dostępu.
  1. Avatar miszko
   miszko -
   Chyba chcieli upodobnić ciut do Punto/Bravo. Zobaczymy ile z tego zostanie. Te pokrętła sterowania nawiewem ciut nie pasują do auta, ale zobaczymy.
  1. Avatar ciril
   ciril -
   i nowego uno, zwłaszcza zewnętrznie. w ogóle jakiś taki trochę jakby zlepek kilku projektów.
  1. Avatar tomasz_
   tomasz_ -
   najbrzydsze to to nie jest ale czułbym sie osaczony w tym aucie. lubie miec miejsce do poruszania sie
  1. Avatar miszko
   miszko -
   I doszedł filmik

   Widać na nim jak testują na ulicach.
  1. Avatar lukq
   lukq -
   jak oklejona pandziorka.
https://www.iparts.pl