Witamy na Fiat Klub Polska
 • Limitowana edycja limitowanego Ferrari LaFerrari

  Limitowane modele zazwyczaj budzą ogromne pożądanie, choć ludzie, którzy nie dysponują bajońskimi kwotami na koncie traktują takie auta z przymrużeniem oka. Jak więc traktować limitowaną wersję i tak już limitowanego Ferrari LaFerrari?

  Niech każdy traktuje ten model jak chce, jedno jest pewne - Ferrari LaFerrari to bez wątpienia obiekt pożądania wielu fanów motoryzacji. Już "zwykła" wersja, która została wyprodukowana w liczbie maksymalnie (a raczej "co najmniej") 499 egzemplarzy wzbudza emocje - system hybrydowy o mocy 950 KM bazujący na jednostce V12 potrafi zawrócić w głowie.

  Początkowo miało powstać 499 egzemplarzy, ale teraz już wiemy, że jest to tylko liczba początkowa. W produkcji jest już ekstremalny, lżejszy, bardziej surowy model, którego waga spadnie z 1254 do zaledwie 996 kilogramów. Wyobraźmy sobie: niecałą tona wagi i maksymalnie 950 KM mocy.

  Ferrari LaFerrari w tym wariancie powstanie w liczbie zaledwie 10 egzemplarzy w odpowiednio skalkulowanej cenie - czyt. kosmicznie wysokiej. Oczywiście posiadanie takiego modelu nie będzie
  kwestią pieniędzy. Już konwencjonalny model LaFerrari skierowany jest tylko do wybranych odbiorców (już wszystkie 499 sztuk ma swoich właścicieli), więc te 10 sztuk trafi jedynie do wybrańców.

  Ten artykuł powstał na podstawie tematu: Limitowana edycja limitowanego Ferrari LaFerrari utworzonego przez ciril Zobacz oryginalny post
  wypowiedzi 9 wypowiedzi
  1. Avatar egon
   egon -
   No to niezle
  1. Avatar seth
   seth -
   nieźle. jeszcze samochodów nie ma a już maja właścicieli. fajnie byłoby mieć stare ferrari a co dopiero takie cudo
  1. Avatar miszko
   miszko -
   To Ferrari jest fajniejsze niż nowy pomysł Lambo, a teraz jeszcze lżejsza... kurka niecałe 1 tona i tyle koni... to będzie szybsze niż niejeden motor
  1. Avatar rob
   rob -
   Jest też ciekawy artykuł w polskim wydaniu Top Gear
   Załącznik 8879
  1. Avatar miszko
   miszko -
   Jakie fajne porównanie
   950KM
   350KM/H
   3S DO SETKI
   5 MLN ZŁ

   Oj tam, oj tam
  1. Avatar egon
   egon -
   kurde, to bedzie prawie latać
  1. Avatar seth
   seth -
   Cytat Napisał egon Zobacz post
   kurde, to bedzie prawie latać
   będzie latać przy rozłożonych lusterkach
  1. Avatar dejv667
   dejv667 -
   Prawda jest taka że większość supercars może się ścigać z motocyklami - szczególnie gdy jeszcze chodzi w wyścigi inne niż na prostej.

   "... I guess it's just the way I'm wired."
   www.delta-HF.com
https://www.iparts.pl