Witamy na Fiat Klub Polska
 • Lancia Ypsilon z logo Chrysler

  Miłośnicy motoryzacji mieli już okazję dość dobrze poznać model Lancia Ypsilon nowej generacji. Pewną ciekawostką może być jednak wygląd samochodu, który przygotowano z myślą o rynku brytyjskim.
  Miłośnicy motoryzacji mieli już okazję dość dobrze poznać model Lancia Ypsilon nowej generacji, który powstaje w tyskich zakładach Fiat Auto Poland.


  Pewną ciekawostką może być jednak wygląd samochodu, który przygotowano z myślą o rynku brytyjskim. Na masce auta oraz na kierownicy, umieszczonej po prawej stronie deski rozdzielczej, uwagę zwraca logo marki Chrysler.


  Zaprezentowany szerokiej publiczności z okazji marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie model Lancia Ypsilon nowej generacji wszedł do sprzedaży na głównych rynkach europejskich od czerwca, zaś od września dostępny pod marką Chrysler w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

  Marka Lancia wycofała się z rynku brytyjskiego w roku 1994. Czy firmowane teraz znaczkiem marki Chrysler modele Ypsilon oraz Delta trafią w gusta tamtejszych klientów?

  Dodajmy, że w niedalekiej przyszłości gama Lancia/Chrysler rozszerzyć się ma jeszcze o takie auta jak Thema oraz Voyager, które będą wytwarzane przez stronę amerykańską.

  Źródło: samar.pl

  wypowiedzi 1 wypowiedź
  1. Avatar seth
   seth -
   ale mogli darować sobie te zegary na środku.
http://www.iparts.pl