Witamy na Fiat Klub Polska
 • Iluzjonista Dynamo - przedpremierowy pokaz Fiata 500X

  W Londynie zakończyła się wyjątkowa magiczna impreza dla 1000 zaproszonych gości prezentująca niesamowity i ekscytujący występ Dynamo live, światowej sławy iluzjonisty, z którym marka Fiat współpracuje w fazie przedpremierowej swojego nowego crossovera 500X.

  Niezwykły show, który miał miejsce w kultowej hali Copper Box Arena znajdującej się w pobliżu Parku Olimpijskiego Queen Elizabeth w Stratford, było wynikiem trzech lat pracy i przygotowań brytyjskiego iluzjonisty. W imprezie wzięli udział dziennikarze, blogerzy i osobistości ze świata mody, rozrywki i muzyki, takie jak: piosenkarka MIA, basista zespołu Kasabian Chris Edwards oraz znana twarz TV Nancy Dell'Olio.


  Najnowszy spektakl Dynamo to unikalna mieszanka teatru, iluzji i choreografii inspirowanej tańcem, w której iluzjonista wywołuje na scenie tajemniczą energię („The power of X"). Punktem kulminacyjnym iluzji jest moment, w którym Dynamo wyczarowuje projekt 3D nowego modelu Fiata 500X a następnie w cudowny sposób „ożywia go" przed oszołomioną publicznością.

  Londyński występ Dynamo kończy europejską trasę „The Power of X" i oficjalnie rozpoczyna się sprzedaż modelu w Europie, po tym jak w ostatni weekend Fiat 500X został zaprezentowany w salonach włoskich dealerów, gdzie obejrzała go rekordowa liczba 70.000 odwiedzających i wykonano ponad 12.900 jazd testowych.

  Źródło: onet.pl/YouTube
http://www.iparts.pl