Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Panda K-Way - skutecznie chroni przed... deszczem

  Na pierwszy rzut oka specjalny model nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jedyną, zasadniczą różnicą w stosunku do standardowej Pandy są kolorowe akcenty wykończeniowe. Odróżniającą się barwą polakierowane są obudowy lusterek oraz zaślepki felg aluminiowych. O wiele więcej zmian da się zauważyć po zajęciu miejsca w kabinie pasażerskiej.


  Fotele zostały obite dwutonową skórą ekologiczną, deska rozdzielcza jest pokryta niebieskim materiałem, a część akcentów jest srebrna. Dywaniki mają kolor niebieski, pasy bezpieczeństwa widoczne logo firmy K-Way, podczas gdy w bagażniku znajdują się dwa pokrowce z odblaskowymi kamizelkami.


  Fiat Panda K-Way będzie dostępny z szeroką paletą jednostek napędowych. W ofercie pojawi się m.in. 0,9-litrowy benzyniak TwinAir o mocy 65 lub 80 koni mechanicznych oraz 69-konny motor 1,2 Fire. Salony Fiata w Europie zaczną zbierać zamówienia na model specjalny już w kwietniu. Pierwsze gotowe auta trafią do nowych właścicieli w maju. (kb)  Źródło: onet.pl
  wypowiedzi 1 wypowiedź
  1. Avatar ciril
   ciril -
   Pragnę zauważyć że było już na forum o tej edycji pandy i to całkiem niedawno. Chyba nawet szerzej jak tutaj. Ktoś nie śledzi forum

   Szczerze, mając środki, mógłbym kupić taką pandę. Dla samych kolorków. Bo szczerze to szare wnętrze w mojej pandzie zaczyna już na mnie działać wymiotnie.
http://www.iparts.pl