Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat 500 po face liftingu - przeciek

  Fiat jeszcze w czerwcu zamierza zaprezentować najnowszą odsłonę modelu 500. Dowodem na to są pierwsze informacje, które wyciekły do internetu z wewnętrznej prezentacji. Jaki będzie nowy włoski maluch?


  Fiat zamierza przeprowadzić modyfikacje zarówno w stylistyce, jak i technologii pojazdu. Dokument, który ujawnia pierwsze informacje o odświeżonej 500-tce, mówi nam, że designerzy popracowali nad bardziej sportowym wyglądem przedniego oraz tylnego zderzaka. Ponadto przednie reflektory upodobnią się do świateł z modelu 500X i będą wykorzystywały technologię LED.

  Klienci mogą liczyć na nowe wersje kolorystyczne oraz więcej opcji personalizacji auta. Nowe wzory otrzymają również 15- i 16-calowe felgi.

  Zmiany nie skończą się tylko na zewnątrz 500-tki. Wnętrze wzbogaci się o nowy wygląd tapicerki, deski rozdzielczej oraz kierownicy, a także chromowane elementy wykończeniowe. Ponadto Fiat zainstaluje w modelu nowy wyświetlacz dla systemu multimedialnego U-connect.

  Fiat 500 po face liftingu trafi do salonów sprzedaży jeszcze w lipcu tego roku.

  Źródło: Onet
  wypowiedzi 4 wypowiedzi
  1. Avatar BoskiBosek
   BoskiBosek -
   ciekawa ta nowinka o wyświetlaczu.Ciekawę jaki design będzie miał
  1. Avatar milionczesci.pl
   milionczesci.pl -
   Prezentacja nowego Fiata 500 odbędzie się 4 lipca czyli w rocznicę narodzin kulowej 500. To taka niespodzianka dla miłośników. Fiat 500 powstał w Turynie 4 lipca 1957 roku, a swój spektakularny powrót miał w 2007 roku.
  1. Avatar Paweł A.
   Paweł A. -
   Widziałem dziś zamaskowaną nową 500-tkę, niestety tylko z tyłu. Jedyna różnica to inaczej wykonane tylne lampy.
  1. Avatar milky
   milky -
   Już niedługo wszystkiego się dowiemy fiatblog.pl/fiat-500-po-faceliftingu
http://www.iparts.pl