Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat 126p - na liczniku tylko 7 tys. kilometrów

  Oto gratka dla prawdziwych miłośników polskiej motoryzacji. Na stronie www.gieldaklasykow.pl na sprzedaż został wystawiony Fiat 126p z przebiegiem nieprzekraczającym 7 tys. km. Samochód pochodzi z 1989 roku.


  Fiat 126p i do tego w dobrym stanie, to cel poszukiwań wielu fanatyków motoryzacji. Zdobyć taki samochód nie jest łatwo, a lista ogłoszeń zazwyczaj bardzo długa. Na szczęście wśród zniszczonych, rdzewiejących i zajeżdżonych egzemplarzy można się natknąć na perełkę. Jedną z nich jest Fiat 126p wystawiony na sprzedaż przez pasjonata.

  Samochód pochodzący z 1989 roku znajduje się obecnie w Sieprawiu. Pierwszy właściciel Malucha urodził się w 1928 roku i zakupił samochód w wieku 61 lat.


  Patrząc na pojazd, można przenieść się myślami w przeszłość. Fiat jest bowiem bardzo dobrze zachowany z oryginalnym lakierem oraz fabrycznymi szybami i lampami. Jak na 27-latka raczej rzadko służył swoim właścicielom. Na liczniku samochodu widnieje zaledwie 6919 kilometrów. Od lat stoi nieruchomo w garażu.

  Model został wystawiony na sprzedaż na stornie www.gieldaklasykow.pl. Aby znaleźć się w jego posiadaniu, trzeba przeznaczyć 19 999 zł.
http://www.iparts.pl