Cześć,

masz kłopot z turbosprężarką? Nie zazdrościmy, ale pomożemy - Profiturbo.pl oferuje wszystkie najlepsze opcje rozwiązania tego problemu! Kupisz u nas:

1. Nowe, oryginalne turbosprężarki.
2. Turbosprężarki regenerowane fabrycznie przez firmę Garrett.
3. Kompletne rdzenie firm Melett, ProfiTurbo, Garrett, KKK.
4. Kompletne rdzenie przystosowane do tuningu z serii Garret GT.
5. Unikalne zestawy naprawcze turbosprężarek.
6. Pierścienie zmiennej geometrii VNT, aktuatory ciśnieniowe i podciśnieniowe.

Wymiana rdzenia

Najczęściej dostajemy pytania w sprawie rdzeni, więc od razu zamieszczamy dodatkowe informacje.

a) Wymiana rdzenia to, prosto rzecz ujmując, wymiana całego środka turbiny, nie tak jak w przypadku regeneracji wybranych części, dlatego to rozwiązanie jest bardzo trwałe.
b) Cena kompletnego rdzenia jest znacznie niższa od ceny nowej turbosprężarki, a porównywalna z ceną regeneracji - przy czym daje zdecydowanie lepszą jakość. Po wymianie środka turbina jest praktycznie nowa (o ile muszla jest nienaruszona).
c) W skład zakupionego zestawu wchodzą:
- Protokół doważenia,
- Uszczelka części zimnej turbosprężarki,
- Gotowy do montażu rdzeń.

d) Do montażu CHRA nie jest konieczny specjalistyczny sprzęt, jak np. wyważarka wałków, czy też doważarka rdzeni. Produkt jest gotowy do montażu. Proces wymiany wykonujesz sam lub zlecasz w ulubionym warsztacie.
Jeżeli Twoje turbo jest wyposażone w mechanizm zmiennej geometrii - VNT, niezbędna będzie jego kalibracja, na tym filmiku dowiesz się jak to zrobić - http://www.profiturbo.pl/ustawienie-...-geometrii-vnt


Hybrydowe CHRA

Istnieje możliwość zakupu zmodyfikowanego rdzenia tak, aby zwiększał wydajność turbosprężarki. Używamy do tego aluminiowego, kutego koła kompresji (ang. Billet Wheel). Rozwiązanie jest dostępne dla wybranych modeli turbosprężarek - http://www.profiturbo.pl/turbospreza...o-billet-wheel

Ofertę stale poszerzamy, jeżeli nie znalazłeś poszukiwanej turbosprężarki lub rdzenia, skontaktuj się z nami przez mail, PW, lub telefonicznie.

UWAGA.
Na wszystkie rdzenie ProfiTurbo każdemu użytkownikowi forum fiatklubpolska.pl udzielamy 10% rabatu. Kod, który należy podać przy składaniu zamówienia to:

fiat klub polska

Dodatkowo, wszystkie paczki wysyłamy kurierem gratis przy płatności przelewem.


Pozdrawiamy,
Ekipa ProfiTurbo.pl