Witam. Ostatnio moj subwoofer ori zacząl trzeszczec, pewnie cewka poszła. Do tego tylne głośniki ze starości juz tez nie wyrabiają. Myslalem nad montażem car audio. Upatrzyłem sobie zestaw przod jbl gto 609c, tył jbl gto 629 i do bagażnika wzmacniacz alpine pwe - s800. Oczywiście do zestawu dokupie maty wygłuszające na przod + tył oraz dystanse na tył z 130mm na 165mm. Macie jakieś porady co do tego zestawu/montażu takiego sprzętu? Cos jeszcze warto dokupic? Na co zwrócić uwage? Oraz gdzie moge zamontować tweetery z przodu? Dodam jeszcze, że mam chińskie radio carplay z ali.