Witam!
Chciałem się zająć swoim Connect Nav+ w stilo abarthcie. Myślałem że mam przepalone żarówki pod guzikami funkcyjnymi po obydwu bokach. Jednak zauważyłem iż one czasem świecą, czasem nie, jedne świecą drugie migają itp. nawet na postoju. Ruszanie pukanie obudową nijak się ma do ich działania. Więc tak sobie pomyślałem iż może gdzieś tam są jakieś wtyczki w stylu "pomarańczowe pod fotelami od airbaga" i one powodują takie cuda skoro żarówki potrafią się zapalić.

Drugą sprawą jest GPS, który nie łapie sygnału. Są różne wersje, że trzeba stać w miejscu 15 minut aż złapie, że trzeba wejść w menu serwisowe, że gdzieś tam pod podsufitką jest antena itp. Macie na to jakieś rady? Od kiedy pamiętam zawsze pokazywał głupoty, długa jazda nic nie dawała,w menu serwisowe nie wchodziłem, dzisiaj wejdę.

Trzecia sprawa - jasność podświetlenia deski rozdzielczej ustawia się guzikami przy drzwiach kierowcy. Pytanie jest takie - czy idzie to zgrać z Connect Nav+ aby tu i tu było ściemniane na raz. Bo na chwilę obecną mam osobno. Druga dziwna sytuacja jest taka że kiedy wygaszę Connect Nav+ przez przytrzymanie guzika MAIN ekran gaśnie. Jednak przy próbie regulacji podświetlenia deski rozdzielczej włącza się tylko podświetlanie Connect Nav+, jednak ekran jest czarny. Normalnie głupota - jak to wyleczyć?

Samochód stilo abarth, wersja Connect Nav 8.1

Pozdrawiam!