Uwaga na Fiata Doblo z komisu w Paczkowie...

Samochód wystawiony na sprzedaż 6 XII 2011 za cenę 26500zł, końcem grudnia cena spadła do 25500zł. Mąż zadzownił 5 I 2012r umówić na oglądanie za dwa dni i dziwnym trafem 6 I cena w ogłoszeniu wzrosła do 25 900zł (w ogłoszeniu widoczna jest data modyfikacji).

Opis samochodu kompletnie nie adekwatny do tego co zostało zastane na miejscu!!!!!!

W ogłoszeniu napisane było m.in. bezwypadkowy i pierwszy właściciel → w rzeczywistości samochód miał już 2 właścicieli (może więcej?). Lakier bardzo nierówny oryginalnie powinien mieć około 160um, co było widoczne tylko na masce i klapie z tyłu. Prawy bok wytarty nawet do 115-120 um (nieźle musiał być polerowany), lewy bok od czarnych plastików w dół szpachlowany i malowany (grubość nawet 450um) co widać szczególnie na tylnych drzwiach przy nadkolu – dwa kolory nachodzące na siebie. Możliwe że też robiony próg. W bagażniku przy prawym świetle na podłodze szara farba – zamalowana rdza??
Opony zimowe jak podaje właściciel jeszcze na „dwa sezony” w rzeczywistości do wymiany ponadto JEDNA INNA !!! (lewa tylna)
W ogłoszeniu też są podane nieprawdziwe informacje (tego nie ma!!!): radio sterowane z kierownicy, lusterka boczne ster. Elektrycznie i podgrzewane, 6 głośników, podłokietnik z zamykanym schowkiem (tymczasem zwykły i w dodatku rozdarty), diodowe światło stop i nie zauważone zostały poduszki powietrzne tylne... Czyli większość informacji złych!
W zawieszeniu tylnym od gum odchodzą strzępy – zapewne już nieźle wyeksploatowane.
Szyba przednia i boczna prawa przednia wymieniane !!
Po śrubach i ich zamalowaniu widać że przód na pewno kiedyś był ściągany.
Silnik wypolerowany z każdym detalem, widać tylko naleciałości – pewno od miesięcznego stania w komisie.
Założony akumulator jak do benzyniaka o małej pojemności, z którego była ściągnięta jedna klema – kasowanie błędów? Po zapaleniu na kable (sam nie dał rady) stale świeci kontrolka „sprawdzenia silnika”. Właściciel twierdzi że to od zapalania kablami i może przedzwonić do znajomego w serwisie Fiata żeby to skasował – czyli nawet w pobliskim serwisie nie ma co liczyć na rzetelne informacje.
W samochodzie było palone co czuć nawet po otwarciu drzwi. W fotelach z przodu i z tyłu widać wypalone dziurki. Zapalniczka jeszcze z kawałkami tytoniu
Komis udostępnił nr tel do właściciela – jak się okazało po zgooglowaniu – mechanika samochodowego, który przez telefon mówił że nie wie czy „coś w samochodzie było robione więcej niż wymieniony rozrząd niedawno. Zawieszenie i ogólny stan bardzo dobry” i wspominał tylko o wymienionej przedniej szybie „nie widział jednak dlaczego” - pomimo że samochód ma od rejestr 3 lata !!! Po przyjeździe na wstępie zaznaczył że samochód „jak z fabryki” !!! A po wskazaniu w/w nieścisłości powiedział tylko „noooo może”.

Niech każdy sam oceni


Fiat stoi w komisie:
Auto Salon
Sienkiewicza 1
48-370, Paczków

Dostępny w głoszeniach na Fiat Doblo Paczków - 1900 cm3 (120 KM) 2008 r. | regioMoto.pl