Witamy na Fiat Klub Polska
Tab Content
Aktywność viaRenta
Wpisy w profilu
O Mnie
Auta w garażu
Blog
No Recent Activity

1 Wpisy w profilu

  1. Planując podróż kierowca powinien brać pod uwagę plan optymistyczny, ale również pesymistyczny - być może podróż przebiegnie bez zakłóceń, ale jeśli wcześniej się zastanowimy, można oszczędzić sobie kłopotów, a przede wszystkim - wydatków.
    Jeśli jeździsz starszym modelem samochodu, w którym coraz częściej coś szwankuje - nawet jeśli auto jest sprawdzone i zaufane - zamiast ryzykować podróż z "przygodami", poszukiwanie na trasie mechanika i oczekiwanie na części, które może przedłużyć się w nieskończoność, lepiej jest wybrać rozwiązanie bezpieczniejsze. Wypożyczalnia samochodów jest w takim wypadku bardzo dobrym pomysłem - wystarczy zarejestrować swoje dane, dogadać szczegóły i cieszyć się wygodną, niezakłócaną jazdą. Lepiej jest wziąć samochód z wypożyczalni, która cieszy się dobrymi opiniami wśród jej klientów - warto więc poszukać w sieci informacji na temat jej działalności, zanim ostatecznie się zdecydujemy.
Oglądasz wiadomości od 1 do 1 z 1
Informacje o viaRenta

Podstawowe informacje

Data urodzenia
07 kwiecień 1980 (38)

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
4
Postów dziennie
0.01
Ostatni post
Wypadek przy skręcie w lewo. 26-04-2016 07:23
Wpisy w profilu
Wszystkich
1
Najwięcej
26-04-2016 07:34
Downloads
Downloads
0
Uploads
0
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
26-04-2016 07:38
Dołączył
15-04-2016
Osoby polecone
0
Strona Domowa
http://viarent.pl/
  • Aktualnie jeszcze nikt nie napisał komentarza. Dodaj swój własny!
View viaRenta's Blog

Ostatnie wpisy

Samochód z wypożyczalni czy własny? Zaplanuj podróż

przez viaRenta dnia 26-04-2016 o 07:38
Planując podróż kierowca powinien brać pod uwagę plan optymistyczny, ale również pesymistyczny - być może podróż przebiegnie bez zakłóceń, ale jeśli wcześniej się zastanowimy, można oszczędzić sobie kłopotów, a przede wszystkim - wydatków.
Jeśli jeździsz starszym modelem samochodu, w którym coraz częściej coś szwankuje - nawet jeśli auto jest sprawdzone i zaufane - zamiast ryzykować podróż z "przygodami", poszukiwanie na trasie mechanika i oczekiwanie na części, które może przedłużyć

Czytaj więcej

Kategoria
Bez kategorii
http://www.iparts.pl