
Działy Fiat Klub PolskaWitam.Czy ktoś w warszawie podejmie się Osiowania Proxy wymieniałem radio i po wymianie mruga mi wskaźnik km.Bardzo proszę o pomoc i podpowiedz.
Autor ostatniego posta: kox Wczoraj, 23:13
Ten post dotyczy UConnect 6.5" w wersji z nawigacją (RA4, VP4). Bazową wersją oprogramowania było 15.21.37. Generalnie ważne jest, aby było to...
Autor ostatniego posta: teiksef Wczoraj, 20:49
Witam . W poszukiwaniu bezpieczników znalazłem zwinięty nie używany kabel z metką Tomtom. Do czego on jest? Taka 3 pionowa płaska wtyczka , nie mogę...
Autor ostatniego posta: Zimnydz Wczoraj, 17:50
Witam. Teraz do magikow ktorzy wyciagali alternator z Marei, Bravo I, Brawa 1.9jtd 110km. Jak najlepiej wyjac i wlozyc ponownie alternator. Inne...
Autor ostatniego posta: MaryCrook Wczoraj, 09:04
Ostatnio na forumTelegram: +491635746177: Comprar Ketamine En Línea
Have you been looking for where to buy pure and high quality research chemicals?, search no
Have you been looking for where to buy pure and high quality research chemicals?, search no more. Here at [url]https://olympiachemlabs.shop/[/url] we
Autor ostatniego posta: pushoty Wczoraj, 05:26
Have you been looking for where to buy pure and high quality research chemicals?, search no more. Here at [url]https://olympiachemlabs.shop/[/url] we
Autor ostatniego posta: pushoty Wczoraj, 05:14
Have you been looking for where to buy pure and high quality research chemicals?, search no more. Here at [url]https://olympiachemlabs.shop/[/url] we
Autor ostatniego posta: pushoty Wczoraj, 05:03
Witam. Dokładam do tipo 2 sedan halogeny przeciwmgielne. Wszystko już prawie gotowe. Brakuje mi tylko zamontować halogeny w zderzaku. Czy ktoś wie jakie
Autor ostatniego posta: Brixon 10-06-2026, 10:01
Cześć, temat pokrewny do Tipo [url]https://fiatklubpolska.pl/silniki-benzynowe-tipo-534/zmiana-biegow-dziwny-dzwiek-42597/[/url] , ale chciałem zapytać
Autor ostatniego posta: ggrzesiek 09-06-2026, 13:48
Tagi

Dzień dobry! Jestem nowy!! (tu się witamy)
Autor wątku: miszkoW tym temacie witamy się z nowymi użytkownikami forum. Ja również pragnę wszystkich powitać.
Autor ostatniego posta: Przecin Wczoraj, 20:51