
Działy Fiat Klub PolskaTemat dla osób,które jak ja ;) lubią majstrować i spędzać czas przy swoich autach :) Ja dzisiaj jako,że święta i czas odwiedzin zabrałem Tipka na...
Autor ostatniego posta: barfor_tipo Wczoraj, 18:12
Jak stoi w temacie, czy myślicie ze da sie założyć "domowym sposobem" tempomat do tipo w wersji tipo? Wg cennika nie ma takiej opcji. Ale po tym co...
Autor ostatniego posta: Pszczyna Wczoraj, 19:36
Tak sobie pomyślałem alfaobd oraz mes dają dużo możliwości aby włączyć ciekawe funkcje w tipo. Fajnie by było je zebrać w jednym miejscu i aby nie...
Autor ostatniego posta: Pszczyna Wczoraj, 19:50
Witam. Czy w wersji Tipo Tipo macie oświetlenie schowka? Zaskoczył mnie brak takowego w moim Tipo. Ewentualnie będę wdzięczny za podpowiedź jak...
Autor ostatniego posta: random-2026 Wczoraj, 23:20
Witam . W poszukiwaniu bezpieczników znalazłem zwinięty nie używany kabel z metką Tomtom. Do czego on jest? Taka 3 pionowa płaska wtyczka , nie mogę...
Autor ostatniego posta: Zimnydz Wczoraj, 18:36
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy może ktoś z kolegów "przerabiał " temat czyszczenia parownika w Tipo. Pomimo ozonowania i użycia środków do...
Autor ostatniego posta: Sylvester Wczoraj, 10:19
Ostatnio na forumWitam. Dokładam do tipo 2 sedan halogeny przeciwmgielne. Wszystko już prawie gotowe. Brakuje mi tylko zamontować halogeny w zderzaku. Czy ktoś wie jakie
Autor ostatniego posta: Brixon Wczoraj, 10:01
Cześć, temat pokrewny do Tipo [url]https://fiatklubpolska.pl/silniki-benzynowe-tipo-534/zmiana-biegow-dziwny-dzwiek-42597/[/url] , ale chciałem zapytać
Autor ostatniego posta: ggrzesiek 09-06-2026, 13:48
Poszukuję numeru części - zaślepki otworu w tylnym zderzaku pod światłami cofania i przeciwmgielnym. Na Fiacie podali mi złe numery.Jak ktoś może pomóc
Autor ostatniego posta: nauczyciel 08-06-2026, 20:09
Dzień dobry.
Ponieważ jak dla mnie zawieszenie w Tipo jest za wysokie, za miękkie i przez to mało stabilne chcę w najbliższym czasie wymienić
Witam, kupiÄ Doblo do roku 2019, silnikiem benzynowym bez turbo, caĹy oszklony, moĹźe byÄ wersja Long. Bezwypadkowy, nie po zalaniu, zarejestrowany.
Autor ostatniego posta: mirekmirek 07-06-2026, 09:25
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy może ktoś z kolegów "przerabiał " temat czyszczenia parownika w Tipo. Pomimo ozonowania i użycia środków
Autor ostatniego posta: Sylvester Wczoraj, 10:19
Tagi

Dzień dobry! Jestem nowy!! (tu się witamy)
Autor wątku: miszkoW tym temacie witamy się z nowymi użytkownikami forum. Ja również pragnę wszystkich powitać.
Autor ostatniego posta: momax Wczoraj, 21:05