10992 + 75 = 11067
To jest widok strony w wersji do druku
10992 + 75 = 11067
11067 + 103 = 11170
11170 + 150 = 11320
11320 + 231 Jaguar + 144 Alfa = 11695 KM
11695 + 170 Alfa = 11865
11865 + 105 = 11970
11970+103= 12073 km
Odemnie proszę odjąć 105, za to dodać 115 :P
+105 +10 "Tomasza" = 12188 KM
taka moc to i Tytanika by pociągnęła :P
to dorzucę swoje 103 km 12188 + 103 = 12291
12291+150=12441 :)
Wykrzesałem jeszcze 10KM, szkoda nie dodać :) 12441+10=12451
Dodam swoje trzy grosze :D 12451+105=12556
i moje 12451+170=12621
12621 +103=12724
No to jeszcze ja, bo mi sie zapomnialo :P
12724+115 = 12839 ;)
po hamowni moze dodam reszte ;)
Sprawdź Egonie swój wynik. Wydaje mi się że kolega leyek się wcześniej pomylił.
No tak, zapomniał dodac moc kolegi z postu wcześniej, a wiec ja dodam ;)
12839 + 105 = 12944