6261+105=6366 Kucyków :D
To jest widok strony w wersji do druku
6261+105=6366 Kucyków :D
Rozstając się z Łajzą nie odjąłem jej kucyków:
6366-75=6291
Plus Cromka
6291 + 150 = 6441
6441 + 55 (1.1) = 6496 km
Dorzucę moje bravo ;)
6496 + 113 = 6609
6609 + 105 (teoretycznie oczywiscie) = 6714
6714+131=6845
6845+147=6992
6992+103=7095
7095+130=7125
7125+105= 7230 Pferdestarke! :D
głupia ta gra ale jak na razie mam najmocniejsze auto więc jest ok :P
7230 + 69 = 7299
Marycha + skuter
7299+75+5=7379
7379+86=7465 :cool:
no to mamy 7 veyronów i astona martina db9 :D