No racja :-)
to dodamy te 100 KM brakujące i moje 75 KM = 4444 + 100 + 75 = 4619
To jest widok strony w wersji do druku
No racja :-)
to dodamy te 100 KM brakujące i moje 75 KM = 4444 + 100 + 75 = 4619
jednak nie 70?Cytat:
Napisał Andrzej ZKL
jakoś tak ...Cytat:
Napisał ciril
4619+103= 4722 ;D
4722 + 45 = 4767
4767 + 70 = 4837
to już prawie 5 veyron'ów ;)
4837 + 105 = 4942
Jest moc :D
4837+130+90+90=5147 :D
300 jeszcze leży w garażu i czeka na lepsze czasy 8)
5147+86=5233
5233 + 131 + 131 + 190 = 5685
5685+120=5805
5805+103=5908 :D
5908 + 156 = 6064
6064 + 77 = 6 141
6141+120=6261