A przez myśl mi przeszło,by dopisać coś w stylu "ciekawe ilu sie walnęło przy liczeniu" :P
To jest widok strony w wersji do druku
A przez myśl mi przeszło,by dopisać coś w stylu "ciekawe ilu sie walnęło przy liczeniu" :P
15320+116=15436
15436+95=15531
Oczywiście wartości podane w papierach samochodu, rzeczywistej mocy (z hamowni) na razie nie jestem w stanie podać. Wiadomo że wynik końcowy będzie pomniejszony o jakąś 1/4 ze względu wieku samochodów. Śmiem powątpiewać że nasze niektóre wiekowe samochody będą trzymać moc jaką dała fabryka.
Pozdrawiam.
czas robi swoje niestety
15531+180=15711
15711+95=15806
15806+132=15938
15938 + 204 = 16142
16142+103= 16245
16254 + 75 = 16329
16329 + 130 = 16459
16459 + 147 = 16606 :)
16606+190=16796
16796 + 176 = 16972
16972 + 120 = 17 092