pociągnąć to by i pociągnęła ale czy by zapewniła odpowiednią moc manewrową w portach to śmiem wątpić, musimy sę bardzie postarać i jeszcze 4 razy więcej pary z siebie dać. Dalej Panowie i Panie dopisywać co kto ma :D
To jest widok strony w wersji do druku
to dorzucę swoje 103 km 12188 + 103 = 12291
12291+150=12441 :)
Wykrzesałem jeszcze 10KM, szkoda nie dodać :) 12441+10=12451
Dodam swoje trzy grosze :D 12451+105=12556
i moje 12451+170=12621
12621 +103=12724
No to jeszcze ja, bo mi sie zapomnialo :P
12724+115 = 12839 ;)
po hamowni moze dodam reszte ;)
Sprawdź Egonie swój wynik. Wydaje mi się że kolega leyek się wcześniej pomylił.
No tak, zapomniał dodac moc kolegi z postu wcześniej, a wiec ja dodam ;)
12839 + 105 = 12944
12944+115 = 13059
13059+131= 13190
13190+220=13410
To teraz jeszcze raz ja się pojawiam w tym temacie i ładnie zaokrąglam sumę. :mrgreen:
13410 + 90 = 13500
13500 + 80 (teoretycznie :mrgreen: ) = 13580