Witamy na Fiat Klub Polska
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Posty od 1 do 15 z 25
  1. #1
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    26 październik 2011
    Skąd
    Olkusz
    Wiek
    35
    Postów
    3
    Auto
    brava 1.2 16V

    szanowni panowie moderatorzy

    uprzejmie prosimy o NIE usuwanie tamatow zwiazanych ze strajkami przeciw podwyzkom cen paliw poniewaz pachnie to dziwnym dbaniem o poprawnosc polityczna na tym forum, a jak byk pisze ze jest tutaj pelna dowolnosc tematow,

    to ze was ta tematyka absolutnie nie interesuje nie znaczy ze wszyscy maja to gdzies, dlatego przez szacunek dla wszystkich forumowiczow nawet tych "buntowniczych" slicznie prosze nie wcinajcie sie nam w parade i nie utrudniajcie nam zycia, nie musicie z nami dyskutowac ani nas popierac, mozecie sobie myslec co tam chcecie ale pamietajcie ze w Polsce istnieje wolnosc slowa (podobno, z nieoficjalnych zrodel wynika ze jest inaczej) i raczcie jej nie daptac na tak banalnej plaszczyznie jaka jest internetowa dyskusja

    nie naruszamy regulaminu, nie bluzgamy ani nic z tych rzeczy wiec nie uwazam aby takie traktowanie takich jak ja bylo w porzadku

    bez powazania
    kris88



  2. Chcesz dołączyć do nas? Zarejestruj się!
  3. #2
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    twoje zachowanie kolego jest skandaliczne na forum. jesteś tu od niedawna nie przywitałeś sie tylko zacząłeś swoja działalność na forum od jątrzenia i podburzania. co do tych dwóch tematów, co innego jest informowanie a co innego podburzanie do tego jak to miało miejsce i skoro jest wolność słowa to nie powinno się w tych tematach pojawić choćby stwierdzenie że "jeden normalny na tym forum" bo w tym momencie wszyscy którzy byli przeciwni zostali obrażeni i uznani przez ciebie na nienormalnych. więc nie pisz ze nikogo nie obrażały. swoje chamstwo i prostactwo udowodniłeś choćby w tym temacie
    Cytat Napisał kris88 Zobacz post
    bez powazania
    kris88
    jest to jawny wyraz braku szacunku i kultury. więc zanim coś jeszcze napiszesz zastanów sie nad sobą i swoim postępowaniem. jeśli chcecie informować o jakiejś akcji to informujcie ale nie macie prawa narzucać wszystkim swojego zdania i obrażania innych a co więcej nie możecie nakłaniać innych na sile co czyniliście we dwóch a w głównej mierze to ty przejąłeś inicjatywę. usunięcie postów nie było cenzurą lecz dbaniem o prawidłowy i nienaganny wygląd forum i jego funkcjonowanie które ty zaburzyłeś swoim zachowaniem. po więcej informacji proszę skierować się na PW na pewno wyczerpująco odpowiem chyba że chcesz jątrzyć i pienić sie publicznie co widać sprawia ci radość lecz nie licz na to że ktoś będzie się do twojego poziomu zniżał żeby z tobą pogadać
    Ja ze swojej strony uprzejmie proszę ciebie o pisanie z polskimi znakami jak czyli "ó" "ż" "ą" itp. mam nadzieję że jest to jasne
    Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z forum i tego do czego zostało stworzone

  4. #3
    Moderator
    Dołączył
    14 październik 2010
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    13,642
    Auto
    Peugeot 407SW
    Rocznik
    2004
    kris88 wbijasz się na forum, bez przywitania walisz od razu jakieś objekcje co do grona moderatorów, a g. wiesz o forum, o ludziach którzy tu przesiadują.. To jest forum o motoryzacji a nie o politycznych walkach, strajkach i innych bzdetach i nie chodzi tu o brak wolności słowa tylko o to, że forum nie zostało do tego stworzone. Stwórz własne, opłać je, pospraszaj kolegów i rób co tam żywnie Ci się podoba..
    Ktoś Ci pomógł? Odwdzięcz się i kliknij gwiazdkę reputacji.

    >> Peugeot 407SW 2.0 + LPG 12.2004

    Był: Fiat Bravo 1.8GT

  5. #4
    Administrator
    Dołączył
    11 styczeń 2008
    Skąd
    Pleszew
    Wiek
    42
    Postów
    3,720
    Auto
    Lancia Lybra Intensa 2,4 JTD 150KM CF3
    Rocznik
    2002
    Nic dodać nic ująć
    kris88 i pamiętaj o jednej ważnej rzeczy, jak będziesz szanował innych, to oni będą szanowali Ciebie proste.
    VW Polo 9N 1,2 12V - żony
    LANCIA LYBRA 1,9 JTD 115KM
    LANCIA LYBRA INTENSA SW 2,4 JTD 150KM


    Lancia Lybra


    Jeśli uważasz, ze ktoś Ci pomógł, kliknij "gwiazdkę" reputacji przy jego poście

    Tak mało, a tak może pomóc Składka Klubowa

  6. #5
    Administrator
    Dołączył
    11 styczeń 2008
    Skąd
    Pleszew
    Wiek
    42
    Postów
    3,720
    Auto
    Lancia Lybra Intensa 2,4 JTD 150KM CF3
    Rocznik
    2002
    Post krisa88 usunąłem, bo istnieje juz ta informacja, więc proszę na przyszłosc nie dublowac postow.
    Co do zostawienia tego tematu zdecydowalismy tak, poniewaz forum od zawsze było trochę elastyczne co do tematow, więc ktos chciał o tym poinformowac i tak się stało i tyle.
    Co do krisa to piszę po raz kolejny jak zalezy ci na tym forum to przemysl parę spraw.
    VW Polo 9N 1,2 12V - żony
    LANCIA LYBRA 1,9 JTD 115KM
    LANCIA LYBRA INTENSA SW 2,4 JTD 150KM


    Lancia Lybra


    Jeśli uważasz, ze ktoś Ci pomógł, kliknij "gwiazdkę" reputacji przy jego poście

    Tak mało, a tak może pomóc Składka Klubowa

  7. #6
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    29 marzec 2011
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    60
    Auto
    Marea 1,8
    Cytat Napisał seth Zobacz post
    jeśli chcecie informować o jakiejś akcji to informujcie ale nie macie prawa narzucać wszystkim swojego zdania i obrażania innych a co więcej nie możecie nakłaniać innych na sile co czyniliście we dwóch
    Obawiam się, ze Panowie trochę przesadziliście. Odpowiedzcie czy swoim postem obraziłem kogokolwiek z forum i czy moje słowa mówiły "idź i zrób to". Niech się odezwie forumowicz, którego obraziłem, uraziłem, wyzwałem, namówiłem do jakiegokolwiek działania niezgodnego z forum lub prawem. Ponadto Panowie sami obrażanie użytkowników wypowiadając się, jak to określiliście "wszystkim", ponieważ jak się domyślam użytkownicy są dorośli i potrafią się wypowiedzieć w swoim własnym imieniu bez "adwokatów". Jeżeli o to co napisałem ktokolwiek się obraził to proszę pozwólcie "wszystkim" się wypowiedzieć.
    Nie znam osobiście użytkownika kris88 i żeby nie było że go bronię. Gość się wypowiedział i miał do tego prawo. Napisaliście, że zachował się niestosownie, ale tak naprawdę zachowaliście się podobnie do niego. Usunęliście jego post i pojechaliście jak po przysłowiowej "świni". Bez obrazy kris88. Proponujecie mu, uwywnętrznianie się na PW a sami daliście mniej lub bardziej publiczny upust swojej frustracji, że oto on malućki postawił się moderatorom.
    Pozdrawiam

  8. #7
    Administrator
    Dołączył
    11 styczeń 2008
    Skąd
    Pleszew
    Wiek
    42
    Postów
    3,720
    Auto
    Lancia Lybra Intensa 2,4 JTD 150KM CF3
    Rocznik
    2002
    carlos951 po pierwsze to o Ciebie nam w ogóle nie chodziło (przynajmniej mi), poza tym jak nie zauważyłeś temat cały czas jest, a kolega kris88 po prostu przesadził, nie potrafi z nikim rozmawiać normalnie tylko narzuca swoje, poza tym jakbys czytał wszystko, zauważyłbyś, ze w niektórych postach ewidentnie obrazał innych.
    VW Polo 9N 1,2 12V - żony
    LANCIA LYBRA 1,9 JTD 115KM
    LANCIA LYBRA INTENSA SW 2,4 JTD 150KM


    Lancia Lybra


    Jeśli uważasz, ze ktoś Ci pomógł, kliknij "gwiazdkę" reputacji przy jego poście

    Tak mało, a tak może pomóc Składka Klubowa

  9. #8
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    jesli chodzi o mnie to negatywne zachowanie jakim wykazał sie kriss jest skandaliczne. nazwał jedna osobę która zgodziła się z tym co napisał normalną a co za tym idzie reszta to chyba wariaci. i jak ktos napisał w rozmowie takie akcje nie powinny mieć miejsce na portalach społecznościowych a jak pojawiają się tu to nie powinny mieć charakteru namolnego namawiania. owszem ty nie byleś nachalny ale twój przyjaciel broni owszem więc oba tematy poleciały a że z tobą dało sie dojść do ładu to i twój temat powrócił. więc myślę że nie potrzebnie bierzesz do siebie to że to ty obrażałeś ludzi natomiast ja podtrzymuje swoje zdanie że takie tematy nie powinny mieć miejsca ty na tym forum bo powodują za duży zamęt tym bardziej że zawsze znajdzie się jakiś pieniacz jak kriss.

  10. #9
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    29 marzec 2011
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    60
    Auto
    Marea 1,8
    egon z tego co pamiętam to przy temacie, o którym mowa wypowiedzi były tylko moje i krisa88. Oczywiście od czasu mojej ostatniej wizyty mogły być wypowiedzi innych o których nie wiedziałem. Jeżeli się pomyliłem to sorka. Co do istnienia tematu. Mówisz, że temat istnieje lecz jakoś nie widzę swojej wypowiedzi do tego tematu w moim profilu. Jeżeli tam się pojawiły nowe wypowiedzi po moim poście to z chęcią uważnie przeczytam i postaram się obiektywnie wypowiedzieć.
    [COLOR="Silver"]

    [SIZE=1]---------- Post dodany o 19:33 ---------- Poprzedni post dodany był o 19:19 ----------[/SIZE]

    [/COLOR]
    Cytat Napisał seth Zobacz post
    twój przyjaciel
    Nie czepiam się ale czasem diabeł tkwi w szczegółach. Napisałem, że nie znam kolegi kris88 a przyjaciel to naprawdę duże słowo.
    Jednak jestem bardzo ciekawy reszty postów do tematu założonego przez krisa, by być fair wg własnego sumienia i stron uczestniczących w dyskusji.

  11. #10
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    dlatego napisałem przyjaciel bo go bronisz a był na prawdę moim zdaniem chamski. ale skoro nie czytałeś tego to nie możesz wiedzieć, a może to lepiej. więc zostawmy ten temat w spokoju bo po co wnikać w coś co nie jest tego warte.

  12. #11
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    29 marzec 2011
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    60
    Auto
    Marea 1,8
    Nie zdążyłem ponieważ w pracy mam inne zajęcia. Zwracając komuś uwagę, że nie czyta to jeszcze raz podkreślę cyt. "Nie znam osobiście użytkownika kris88 i żeby nie było że go bronię." Po prostu tak mam, że staram się być obiektywny. Może to jest wada, ale mnie odpowiada. Każdy temat jest dobry do dyskusji pod warunkiem, że jest kulturalnie prowadzona.
    Pozdrawiam Wszystkich i życzę niezbyt mroźnej zimy jaką nam zapowiadają.

  13. #12
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    rozumiem cie doskonale i dlatego lepiej że ty tego nie czytałeś i jest szansa ze mało osób to widziało bo to nic fajnego było. obiektywizm nie jest wadą.
    milej zimy

  14. #13
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    Kriss dostałeś PW i post poleciał gdyż jego niski poziom sprawił że musiałem notebooka z podłogi podnosić. swoje odczucia i rożne dywagacje zostaw dla siebie bo są mało trafne a jak masz zamiar mnie od POwców wyzywać to zdradzę ci ze jestem apolityczny gdyz w naszym cyrku są ludzie twojego pokroju. czyli maksimum słów minimum działania i myślenia. twoje posty mi nie przeszkadzają lecz jak zauważyłeś wszyscy są przeciwni takim pieniaczom jak ty. więc zrób nam ta przyjemność i nie prowokuj ani nie zmuszaj do tego żebyśmy musieli tracić czas na usuwanie postów o tak niskim poziomie i nie wnoszącym nic od tematu.
    dziękuje uprzejmie

  15. #14
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    26 październik 2011
    Skąd
    Olkusz
    Wiek
    35
    Postów
    3
    Auto
    brava 1.2 16V
    najwyrazniej nie wszyscy a twoim jedynym argumentem jest wywalenie mojego posta- pokaz wszystkim jaki ze mnie cham a nie oczerniaj tanio interpretujac moje slowa po swojemu, ja twoich nie moge wywalic to chyba troszke niehonorowa walka co?
    [COLOR="Silver"]

    [SIZE=1]---------- Post dodany o 22:09 ---------- Poprzedni post dodany był o 22:06 ----------[/SIZE]

    [/COLOR]kazdy sam chetnie oceni czy moje posty sa prymitywne i smieszne daj im taka szanse a moze sie boisz ze jednak sie komus spodobaja?

  16. #15
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    widzisz dyskusja z tobą polega na tym że nie umiesz sklecić posta w którym byś kogoś nie uraził. w tym co usunąłem napisałeś tak wiele o mnie nie znając mnie co daje mi podstawy do sądzenia i dawania osądu o tobie. poza tym niejednokrotnie wyrażałeś się z brakiem szacunku do innych i jak to napisałeś mi w prywatnej wiadomości "kpie sobie z ciebie na każdym kroku" uważasz że nie jest to prymitywne i chamskie?? tak więc powtórzę ci jeszcze raz tak oficjalnie. jestem apolityczny więc nazywanie mnie POwcem jest obraźliwe dla mnie, wykształcenie jakie posiadam nie pozwala mi zniżyć się do twego poziomu, więc nie prowokuj dyskusji kiedy oprócz kultury osobistej brak ci do poziomu intelektualnego rozmówcy tak wiele (dajesz o tym wyraz podpisując się choćby
    Cytat Napisał kris88 Zobacz post
    bez powazania
    Cytat Napisał kris88 Zobacz post
    pokaz wszystkim jaki ze mnie cham a nie oczerniaj tanio interpretujac moje slowa po swojemu
    i tu kolejny twój kaprys. pisząc "jeden normalny" w swoim poprzednim temacie, nie można było tego inaczej zinterpretować dodac trzeba że do swoich opozycjonistów wyrażałeś się bardzo niekulturalnie, bo nie tylko ja to zauważyłem
    więc z mojej strony tyle w tym temacie. jak widzisz twój post został jak myślisz dlaczego?? może dlatego że nie sa obraźliwe?? tyle z dyskusji z tobą. i proszę po raz kolejny "alt" na klawiaturze jest po to żeby go używać a nie po to żeby ładnie klawiatura wyglądała


 
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Panowie pomocy
    Napisany przez prezes900 na forum Bravo, Brava, Marea
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 03-02-2009, 23:56

Odwiedzający znaleźli nas szukając w sieci

Tagi dla tego tematu

Ta strona używa ciasteczek tzw. "cookies"
Dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas oraz naszych partnerów biznesowych Twoich danych osobowych. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody na przetwarzanie lub chcesz ograniczyć jej zakres kliknij w "Pokaż szczegóły". Zakres wyrażonej zgody może wpływać na dostępność świadczonych przez nas usług. Dane przetwarzamy m.in. w celu wyboru podstawowych reklam, tworzenia profilu i wyboru spersonalizowanych treści oraz reklam, pomiaru ich wydajności, na podstawie zgody w celach marketingowych, w tym profilowania, w celach analitycznych oraz na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora. Przysługuje Ci m.in. prawo do dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Za Twoją zgodą my i nasi partnerzy wykorzystujemy pliki cookie lub podobne technologie do przechowywania, dostępu i przetwarzania danych osobowych, takich jak Twoje wizyty na tej stronie, adresy IP i identyfikatory plików cookie. Niektórzy partnerzy nie proszą Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i opierają się na swoim uzasadnionym interesie biznesowym. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę lub sprzeciwić się przetwarzaniu danych w oparciu o uzasadniony interes, klikając na "Dowiedz się więcej" lub w naszej Polityce Prywatności na tej stronie Zobacz politykę prywatności oraz w jaki sposób wykorzystujemy pliki Cookie.

Wraz z naszymi partnerami przetwarzamy Twoje następujące dane: Dokładne dane geolokalizacyjne i identyfikacja poprzez skanowanie urządzeń, przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu. O wykorzystanie tych danych zostaniesz dodatkowo poproszony przez firmę Google Inc. w momencie kiedy pierwsza reklama miałaby zostać wyświetlona. Więcej informacji na temat sposobu gromadzenia i przetwarzania danych przez Google Analytics znajdziesz na stronie "Jak Google używa danych z witryn i aplikacji, które korzystają z naszych usług" dostępnej pod adresem: https://policies.google.com/technologies/partner-sites.
        
https://www.iparts.pl