Witamy na Fiat Klub Polska
Posty od 1 do 14 z 14
  1. #1
    Moderator
    Dołączył
    09 styczeń 2008
    Skąd
    Heilbronn
    Wiek
    40
    Postów
    1,382
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Rocznik
    2009

    Uwaga CARMANIA OSZUST I ZŁODZIEJ

    przyklejam info ku przestrodze - informacja skopiowana ze stron cabrio-club.pl

    Dodatkowo Jakub Frankowski został zbanowany również z naszego forum oraz wyrzucony z Klubu - Barchetta - Club
    Informacje na ten temat zamieszczę na jak największej ilość form motoryzacyjnych aby jego proceder nie miał już miejsca jak również w celu znalezienie ew. innych poszkodowanych. Obecnie większość poszkodowanych udaję się na policje celem zgłoszenia kradzieży oraz wyłudzenia.


    Informuję wszystkich iż dziś z dniem dzisiejszym dożywotnio zbanowany został użytkownik CRM, znany jako Carmania, Kuba etc.

    Powodem jest fakt iż Pan Jakub Frankowski jest oszustem przez którego straciłem 490 zł.

    W czerwcu wpłaciłem mu na konto kwotę za moduł do Mercedesa (potwierdzenie przelewu poniżej), rzekomo na towar miałem czekać 2-3 tygodnie bo dystrybutor nie ma tego na stanie.

    Po tym terminie okazało się że modułu dalej nie ma i nie nikt nic nie wie. W następnych miesiącach okazało się że przedstawiciel dystrybutora albo nie odbiera telefonu, albo śpi i nie ma z nim kontaktu.

    Zapytałem CARMANIĘ czy ma ten sprzęt u siebie, odpowiedź była prosta: "nie".

    Zatem poinformowałem iż nie mam zamiaru czekać kolejny miesiąc za modułem i proszę o odesłanie pieniędzy. Data przelewu zwrotnego była co chwilę przekładana. Ba... była nawet informacja iż przelew poszedł... ale nie doszedł. Na imprezie (zakończenie sezonu cabrio w Bolkowie) Pan Jakub podszedł do mnie i powiedział że przelew wrócił bo nie miał określonej kwoty na koncie... kit - wiadomo że jak nie masz kasy na koncie to nie puścisz przelewu. Nowy przelew miał być puszczony na początku października... dalej nic...

    Później otrzymałem nową datę rozliczenia: 30 listopada, jak zapytałem skąd znów takie opóźnienie to usłyszałem "że kasy nie natrzepie". 1 grudnia znów usłyszałem że nie ma kasy i zbiera na przelew... dziś jest 10 grudnia i znów mam przesunięcie terminu mojej kasy na poniedziałek 13 grudnia...

    Ale już sobie daruję. Dziś byłem na policji z potwierdzeniem przelewu i archiwum rozmów z Panem Frankowskim, gdyby nie to że była akcja i nie chciało mi się czekać (po 2h) kolejnych godzin przełożyłem wizytę u organów ścigania na poniedziałek. Zgłoszę zawiadomienie o przestępstwie nawet jakby miało mi to zająć cały dzień. Notatkę z policji wkleję do tematu.

    Poniżej macie potwierdzenie przelewu do Pana Jakuba, jak również kilka ostatnich PW z jego przekładaniem terminów.

    PRZELEW - http://www.cabrio-club.pl/bz.jpg
    ROZMOWA Z CARMANIA http://www.cabrio-club.pl/crm.jpg

    Zatem informuję i przestrzegam przed współpracą z firmą CARMANIA. Wiem że nie jestem jedynym który został przez tą firmę poszkodowany na naszym forum, jak i innych:

    http://dobrymechanik.net/mechanicy/z...car-audio.html
    http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=8&t=110424
    http://www.strefacaraudio.pl/topic/1...-zielona-gora/


    Jest jeszcze kilka for z opiniami o Carmanii i jego przekrętach.
    Pan Jakub każdego straszy sądem o pomówienie... czekam z niecierpliwością na jego pozew.
    http://www.cabrio-club.pl/topics21/u...two-vt7243.htm
    K.W.A. - Kamikaze Wariaty Alkoholicy

    Przy 200 ciężko jest zobaczyć 40 na znaku



    www.tomekmichalik.pl



  2. Chcesz dołączyć do nas? Zarejestruj się!
  3. #2
    Administrator
    Dołączył
    28 sierpień 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    11,530
    Auto
    Croma FL Emotion
    Rocznik
    08.2008
    Chamstwo i kombinacje Polaków nie znają granic, szkoda, że tacy ludzie istnieją. Mam nadzieję, że sprawa znajdzie się w sądzie i na Pana Jakuba spadnie odpowiednia kara.

    Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z :
    Regulamin | Szukaj | Skargi |
    Kontakt| Zanim stworzysz nowy temat

    Jest:
    -rower
    -Fiat Croma 1.9 FL Emotion - Czarna FURIA
    -Volvo V50 2.0

    Było:
    -Brava 1.4 S 75 KM
    -Marea 1.9 JTD na FKP|
    -FF 1.8 TDCi

  4. #3
    Moderator
    Dołączył
    09 styczeń 2008
    Skąd
    Heilbronn
    Wiek
    40
    Postów
    1,382
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Rocznik
    2009
    to co się zdarzyło na cabrio-club i barchetta -club okazało się tylko wierzchołkiem góry lodowej - każda sprawa zostaje zgłoszona na policje więc finał będzie w sądzie
    K.W.A. - Kamikaze Wariaty Alkoholicy

    Przy 200 ciężko jest zobaczyć 40 na znaku



    www.tomekmichalik.pl

  5. #4
    Administrator
    Dołączył
    28 sierpień 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    11,530
    Auto
    Croma FL Emotion
    Rocznik
    08.2008
    Napisz jak dalej się sprawy potoczą, bo dużo osób, tak podejrzewam, wydało małe kwoty, nie odzyskując ich po jakimś okresie czasu odpuszczało, a to wielki błąd. Chamstwo, chamstwo, ale je trzeba tępi, cieszę się, że się tym zająłeś.

    [ Dodano: 2010-12-12, 11:43 ]
    pozwoliłem sobie jeszcze umieścić to samo na innym forum Fiata MCP

    Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z :
    Regulamin | Szukaj | Skargi |
    Kontakt| Zanim stworzysz nowy temat

    Jest:
    -rower
    -Fiat Croma 1.9 FL Emotion - Czarna FURIA
    -Volvo V50 2.0

    Było:
    -Brava 1.4 S 75 KM
    -Marea 1.9 JTD na FKP|
    -FF 1.8 TDCi

  6. #5
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    16 luty 2010
    Skąd
    Sopot
    Postów
    87
    Auto
    stilo 1.9 jtd multiwagon
    takich to od razu na policję ,wystawić zakaz prowadzenia działalności,zadosćuczynienie dla pokrzywdzonych jak również konfiskata mienia na rzecz ubogich i potrzebujących a takich ludzików to doprowadzić do ruiny ludzie często czerpią zyski z takich głupich zagrywek

  7. #6
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    17 lipiec 2008
    Skąd
    Krotoszyn
    Wiek
    63
    Postów
    62
    Auto
    Fiat Marea 1,6 16v LPG
    Po to istnieje internet by takich ludzi / takie firmy piętnować i nagłaśniać.
    "Przez tego pana już nikt" nie będzie oszukany.
    Fiat Marea 1,6i Zenit 225000km (bez awarii)
    LPG powered

  8. #7
    Moderator
    Dołączył
    09 styczeń 2008
    Skąd
    Heilbronn
    Wiek
    40
    Postów
    1,382
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Rocznik
    2009
    Post skopiowany z zaprzyjaźnionego forum
    Kod:
    I niestety przyszedł czas na mnie.. 
    
    Pewnie Wszyscy się zastanawiają dlaczego dotąd nie zajęłam stanowiska w tym temacie... Szczerze, to liczyłam, że Jakub Frankowski wywiąże się z ugody jaką podpisaliśmy w grudniu 2010 roku , jednak tak się nie stało. 
    
    Nie chce dużo pisać, ponieważ łza mi się w oku kręci idę do garażu i widzę w jakim stanie firma CARMANIA - Jakub Frankowski pozostawiła mojego Eosa. 
    
    Kwoty, o których Wy piszecie to "pikuś" w porównaniu do kwoty jaką Jakub Frankowski zarobił na projekcie eos4love.pl 
    
    Moją niemiłą przygodę z firmą CARMANIA - Jakub Frankowski opisuję poniżej: 
    
    Jakubowi Frankowskiemu pożyczyłam znaczną sumę pieniędzy [kilka zer przed przecinkiem z groszami], której do dnia dzisiejszego nie mam, a od dnia pożyczki minął już rok [pożyczka była tylko na przysłowiową chwilę] 
    
    Po wielu prośbach i namowach użyczyłam firmie CARMANIA - Jakub Frankowski swoje konto na allegro w ramach tzw. "dobrej współpracy" , za pośrednictwem mojego konta CARAMANIA - Jakub Frankowski sprzedał 10 kompletów głośników Hertz, jednak osobom które je wylicytowały i za nie zapłaciły nigdy ich nie wysłał! O tym oszustwie CARMANII dowiedziałam się z chwilą kiedy moje konto na allegro zostało zablokowane!!! 
    
    Projekt eos4love.pl miał być zrealizowany na zasadzie, że ja udostępniam samochód i płacę za cały zamontowany w nim sprzęt, felgi, opony, zawieszenie itp. a w zamian firma CARMANIA wykonuje profesjonalny montaż car audio. W ramach tej wymiany zobowiązałam się do reklamowania Carmanii na imprezach car-audio, w internecie, gazetach...oraz do użycia wizerunku mojego auta w reklamach CARMANII. 
    
    Zapłaciłam za sprzęt do Eosa przelewem, w którym wymieniłam na co są przelewane pieniądze. Większości sprzętu do dziś nie mam i nigdy nawet nie widziałam, część jego została sprzedana bez mojej wiedzy mojemu klubowemu koledze !!! - sprzęt namierzyliśmy po numerach seryjnych. 
    
    Brak sprzętu , za który zapłaciłam oraz oszustwa jakich dopuściła się CARMANIA są powodem dlaczego projekt eos4love.pl nigdy nie został skończony. 
    
    Nawiązując do rzetelności CARMANII to prace ciągnęły się bez końca, pozbawiona byłam samochodu na ok. 5 miesięcy jednak nigdy nie przypuszczałam, że problem tkwił w tym, że sprzęt za który zapłaciłam został przez firmę CARMANIA rozprzedany lub tez nie został zamówiony/zakupiony a moje pieniądze CARMANIA po prostu zagospodarowała na pokrycie swoich potrzeb/długów - dlatego też do mojego Eosa nie było sprzętu i to pomimo faktu ze za cały sprzęt zapłaciłam!!! Byłam zwodzona, okłamywana, dostawałam kolejne terminy i tak było bez końca. 
    
    Na dzień dzisiejszy Eose stoi rozgrzebany i niedokończony, a to co jest w nim zrobione i tak jest zrobione niepoprawnie można śmiało powiedzieć, ze jest to pełna amatorka!!! Tak nie powinien wyglądać nowy samochód. Dlatego tez czuję się oszukana i okradziona. 
    
    Dlatego podjęłam decyzje o zgłoszeniu przestępstwa Organom Ścigania. Mam nadzieje że ze osoba którą wskazałam Organom Ścigania trafi tam gdzie powinna i ze nie zakończy się na wyroku w zawieszeniu,ponieważ jest to już recydywa!
    
    Jeżeli jest firma zainteresowana dokończeniem projektu pod swoją marką zapraszam, chętnie podejmę współpracę. 
    
    Właścicielka VW Eos/ www.eos4love.pl 
    
    Ps. Pozwalam na kopiowanie mojej wiadomości i umieszczanie jej wszędzie tam, gdzie może pomóc, aby nikt więcej przez firmę CARMANIA nie został oszukany!
    K.W.A. - Kamikaze Wariaty Alkoholicy

    Przy 200 ciężko jest zobaczyć 40 na znaku



    www.tomekmichalik.pl

  9. #8
    Administrator
    Dołączył
    28 sierpień 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    11,530
    Auto
    Croma FL Emotion
    Rocznik
    08.2008
    Tragedia trzeba nazwać co ten koles zrobił ludziom

    Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z :
    Regulamin | Szukaj | Skargi |
    Kontakt| Zanim stworzysz nowy temat

    Jest:
    -rower
    -Fiat Croma 1.9 FL Emotion - Czarna FURIA
    -Volvo V50 2.0

    Było:
    -Brava 1.4 S 75 KM
    -Marea 1.9 JTD na FKP|
    -FF 1.8 TDCi

  10. #9
    Moderator
    Dołączył
    09 styczeń 2008
    Skąd
    Heilbronn
    Wiek
    40
    Postów
    1,382
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Rocznik
    2009
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=20293018

    Konto na allegro - kolejni oszukani....
    K.W.A. - Kamikaze Wariaty Alkoholicy

    Przy 200 ciężko jest zobaczyć 40 na znaku



    www.tomekmichalik.pl

  11. #10
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    dlateo trezba bardzo uważać i czytać komentarze na allegro. niestety ludzie są beszczelni i nieuczciwi. szkoda mi ludzi bo chcieli dobrze a wyszło jak wyszło

  12. #11
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    20 styczeń 2011
    Skąd
    Zielona góra
    Postów
    1
    Auto
    vw
    Kolega Ubek zapomniał chyba o dalszej części tego tematu:


    Witam szanowne forum jak i właścicielkę Eosa, znana pod nickiem F1 Ruda, a prywatnie p.Justyne. Nie jest tajemnica, ze wspólnie stworzyliśmy projekt Eos 4 Love czyli Eos dla miłości, Eos z miłości. Może nie będziemy wnikali kogo do kogo lub do czego, bo nie o tym jest tutaj mowa.

    Faktycznie p.Justyna miała pokryć koszty związane zakupem sprzętu, modyfikacjami itd., my jako firma zdobiliśmy partnerów, oraz stworzyliśmy cała otoczkę tzw hałas. Wspólnie z p.Justyną zrobiliśmy plan działania oraz modyfikacji, wraz z kalkulacją kosztów. Ponieważ dla właścicielki był to pierwszy kontakt z modyfikacjami samochodów, wszelkie aspekty związane z pracami były jej tłumaczone m.in. droga elektroniczną, telefonicznie a także w trakcie spotkań - niekoniecznie służbowych.


    Pani Justyna do tej pory dokonała następujących wpłat na poczet prac w swoim samochodzie:
    - 4 750,00 zł z dnia 2010-02-05 tytułem: „Sprzęt JL do Eos 4 Love”
    - 4 780,00 zł z dnia 2010-02-08 tytułem: „Multimedia Eos4Love”
    - 1 050,00 zł z dnia 2010-02-15 tytułem: „wytłumienie Eos 4 Love”
    co daje nam łącznie : 10580zł


    Gdyby ktoś nie był rozeznany w temacie, poniżej podaje krotki spis głównych produktów jakie zostały wykorzystane w projekcie Eos4love:
    - wzmacniacz JL Audio 500.1, 1 sztuka, cena 2699,00
    - wzmacniacz JL Audio 300.2, 1 sztuka, cena 1999,00
    - podwójny system głośnikowy Focal KP, cena 1299 x 2,
    - głośnik basowy JL Audio 12 W 6 v2, cena 2199,00
    - monitory Signat Trip H700I, 5 sztuk, cena 650,00zł x 5
    - odtwarzacz dvd Signat TripD110BI , 1 sztuka, cena 550zł
    co daje nam sumę: 13 295,00 zł


    Plus tego „mase” akcesoriów, adapterów, złączek, konektorów, co jak dobrze wiadomo tanie nie jest – dokładna specyfikacja w wglądu dla zainteresowanych.

    Z prac jakie należało wykonać to m.in.:
    - przebudowa, modyfikacja boczków drzwiowych, montaż głośników
    - przebudowa tylnich boczków celem montażu wzmacniaczy,
    - wykonanie zabudowy bagażnika,
    - wykonanie zabudowy podłokietnika,
    - montaż monitorów: dwóch sztuk w zagłówkach, jednego w tylnej kanapie, oraz dwóch w osłonie kabłąka po ich modyfikacji,
    - wykonanie rozbudowanej instalacji zasilającej, sygnałowej itd., a także „pod multimedia”


    Na połowie marca 2010 samochód został pozostawiony na naszym garażu - co jest potwierdzone zleceniem prac podpisanym przez właścicielkę.

    W międzyczasie oprócz prac związanych typowo z audio były prowadzone także inne modyfikacje, chip tuning w poznańskiej firmie, montaż i regulacja zawieszenie gwintowanego, przegląd w serwisie VW.

    Pierwsza prezentacja samochodu miała odbyć się w trakcie majówki 2010 na zlocie organizowanym przez „ cabrio club”, niestety do tego nie doszło ponieważ w wieczór przed impreza w aucie przez właścicielkę została uszkodzona turbina. Dla zainteresowanych:
    http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=7605
    http://tdi.pl/component/option,com_s.../topic,3452.0/

    Przełom maja i czerwca Eos „robi” sobie wakacje...

    Do pierwszej i na dobrą sprawę jedynej publicznej prezentacji dochodzi w trakcie wystawy TUNING SHOW w Krakowie.

    Kilka dni po niej Eos „musi” zawitać do zakładu blacharsko - lakierniczego. Myślę, ze właścicielka wolałaby abym zachował w tajemnicy dlaczego auto wymagało interwencji lakiernika. Przy „okazji” usunięty pozostaje znaczek z tylnej klapy oraz przedłożona pozostaje przednia maska.

    Drugi i trzeci tydzień sierpnia w tym swoje urodziny spędzam nad pracami przy aucie... W tym terminie wykonuje zabudowę bagażnika oraz finalne wykończenie.

    ….aby około 20 dnia tego miesiąca finalnie zakończyć założone przez nas prace. Ten termin uważam także za datę zakończenia tzw „modyfikacji w sezonie 2010”.

    Na kilku forach, w internecie zostają zamieszczone informacje, wraz ze zdjęciami opisami skończonego auta.
    Forum grupy XS- EDITION
    http://21662.forendienst.de/show_mes...hp?mid=4530859

    Galeria na stronie główniej JL Audio:
    http://mobile.jlaudio.com/gallery/de...ehicle_id=4270

    Największe niemiecko języczne forum fanów Eosa:
    http://www.eos-forum.de/index.php?pa...472#post114472

    oraz długi na ponad 70 stron temat na Cabrio Clubie

    Pani Justyna odbiera samochód... Mogę sądzić, ze prace wykonane przeze mnie, ich zakres oraz co ważne jakość podobało się właścicielce: scren z forum cabrio clubu:


    Ponieważ w tym okresie Eos „przestał” gotowy w naszym garażu, w tym czasie jak i w trakcie prac widziało go w tym także już po skończeniu słuchało kilka osób. Osób także zawodowo związanych z branżą car audio, modyfikacjami, w tym jeden ze znanych dziennikarzy branżowych, oraz sędziów zawodników organizacji Easca czy dawnej Pasca, nikt nie stwierdził uchybień, błędów czy innych „zonków”, jednak wszelkie uwagi, także sugestie brałem pod uwagę.


    Od sierpnia, samochód jeśli już pojawiał się w moich okolicach to tylko pod moim mieszkaniem, gdzie był parkowany przez samą właścicielkę, która chętnie przyjmowała zaproszenia na kawę.


    O ugodzie, rozwiązaniu umowy odnośnie prezentacji Eosa na imprezach w mediach, nie było mowy. Chyba, ze p.Justyna za ugodę traktuje, trzaśniecie drzwiami, spakowaniem rzeczy, a dalej brakiem odpowiedzi na maile, czy inna formę kontaktu interpersonalnego. Kilka dni temu przesłałem spis imprez na których chcieliśmy zaprezentować w/w samochód w sezonie 2011 wraz wstępną lista prezentacji w mediach, czyli wywiązać się, ze zobowiązań względem partnerów, który pozostał bez odpowiedzi przez właścicielkę.

    Tak jak już zaznaczyłem samochód był „robiony” w okresie od polowy marca do polowy sierpnia, jednak w tym okresie należy odliczyć fakt, ze auto było użytkowanie przez właścicielkę, i na każde jej żądanie bez najmniejszego problemu wydawane. Samochód w marcu gdy przyjechał do nas miał przebieg 48,500km, natomiast 17 sierpnia gdy kończyłem przy nim prace 59,400km. Gdzie nawet odliczyć wyjazd do Włoch tj około 4000-4500km daje nam ponad 6tys zł, które auto zrobiło gdy stało jak to sugeruje właścicielka w moim garażu.


    Należy także pamiętać o czynnościach jakie były w aucie wykonywanie czy innych sprawach które „działy” się z autem w okresie od marca do sierpnia:
    - końcówka kwietnia montaż zawieszenia oraz jego regulacja, montaż felg i opon, okresowy przegląd w serwisie VW - koszty których pokryła firma Carmania na zasadzie „później Tobie oddam” oraz modyfikacja elektroniki w Poznaniu,
    - 30 kwietnia – uszkodzona turbina poprzez niewłaściwe użytkowanie samochodu przez właścicielkę. Auto na kilkanaście dni zostaje unieruchomione, nie jest możliwa prezentacja premierowa,
    - przełom maja i czerwca – 2 tygodniowy wyjazd eosem do wloch,
    - lipiec „prace” w zakładzie blacharsko – lakierniczym, samochód unieruchomiony na okres 3-4 tygodni,
    gdy już auto było „gotowe” na początku września „ poleciała” miska olejowa, i kilka dni później właścicielka zrobiła sobie 20 km rajd na feldze bez powietrza co przyczyniło się do poważnego nieodwracalnego uszkodzenia felgi wraz z oponą,
    - w międzyczasie została uszkodzona kolejna, druga już felga,

    Także z powyższych powodów nie była możliwa prezentacja na imprezach/zlotach samochodu.

    Próbując podsumować czas jaki był przeznaczony na prace w aucie i faktycznie czas jego „stania” w naszych garażu jestem w stanie określić, ze nie było to więcej niż dwa miesiące. Uważam to za odpowiedni czas pracy, szczególnie ze prace przy aucie wykonywała jedna osoba.

    Amatorem można mnie nazwać tylko biorąc pod uwagę fakt, ze większość ustaleń pomiędzy mną a właścicielką auta było „na słowo” przepraszam w tym wypadku na ładne oczy.

    Z przyjemnością przyjmę od p.Justyny zaproszenie do sądu, nawet pomimo tego, ze będzie na pewno mniej przyjemnie niż jej dotychczasowe zaproszenia na kawę z lodami.

    Podsumowując.
    - Całość prac w samochodzie p.Justyny została wykonana z zachowaniem sztuki, odpowiednich standardów oraz wysokiej jakości usługi,

    - Sprzęt za który p.Justyna zapłaciła i miał być wykorzystany w jej aucie znajduje się w tej chwili w samochodzie Eos, lub w posiadaniu przez jego właścicielkę,

    - Pomiędzy mną, p.Justyna nie została zawarta żadna ugoda mówiąca o zaprzestaniu „współpracy” tj użyczania i prezentacji auta - pod i tylko wyłącznie szyldem firmy Carmania jak i naszych partnerów,
    Ponieważ także na sezon 2011 planowane były pewne modyfikacje, których termin rozpoczęcia planowaliśmy na 20 - 22 stycznia, moja firma jest/była do tej nadal pory zainteresowana współpraca, co wyrażałem w trakcie naszych spotkań jak i droga bardziej oficjalną np. maile, których p.Justyna nie negowała, logicznie dla nas było, ze współpraca układa się owocnie, i dalsze modyfikacje były brane przez nas pod uwagę,

    - Do czasu napisania tego postu właścicielka samochodu nie zgłaszała żadnych uwag odnośnie prac i zasad firmy Carmania,

    - Pani Justyna przez cały okres prac była na bieżąco informowana o postępie prac, terminach itd... Nie wyrażała sprzeciwu, wręcz przeciwnie, sama także z euforią relacjonowała prace m.in. na Facebooku, www czy tematach na forach. Takich przykładów jest więcej:


    - Żaden z posiadanych przeze mnie produktów a należących do p.Justyny czy do każdego innego klienta nie została bez jego wiedzy sprzedany, a jeśli już tylko wyłącznie po zleceniu przez niego samego sprzedaży (np. w przypadku sprzedaży komisowej) po czym nastąpiło rozliczenie pomiędzy nami,

    - Nasza firma nie zarobiła ani grosza na w/w projekcie, wręcz duży zakres prac do tej pory nie zastał rozliczony przez p.Justyne,

    - Wspólnie z p.Justyną sprzedaliśmy, łącznie 6 lub 7 kompletów zestawów głośnikowych firmy Hertz, każdy z klientów otrzymał produkt na czego poświadczenie posiadam odpowiednie dokumenty świadczące o zaksięgowaniu sprzedaży czy wysyłki. Wspominanie konto zostało zablokowanie z powodu nie opłacania jego przez właścicielkę. Pani Justyna sama zaproponowała sprzedaż zalegającego w naszej firmie asortymentu i cały czas miała wgląd w transakcje, które na dobra sprawę sama prowadziła. Do naszych obowiązków należało tylko i wyłącznie wysyłanie przesyłek pod wskazane przez właścicielkę konta adresy.

    - Nie jest prawdą co sugeruje p.Justyna, ze jestem „recydywistą”. Nigdy nie byłem karany, ani tez nigdy jakikolwiek zarzut nie pozostał mi przedstawiony. Z przyjemnością przedstawię aktualnie zaświadczenie o niekaralności.

    - Pod pojęciem „rozgrzebanego” samochodu rozumiałbym jego nie umiejętne użytkowanie a co dalej za tym idzie zniszczenia, a nie fakt tego, ze ponad 5 miesięcy temu został zakończony "nieumiejętny montaż" jak to sugeruje w swojej wypowiedzi właścicielka.



    Pani Justyna naraziła moja firmę na znaczne koszty związane w pracami nad jej autem. Sumy te są znacznie większe niż nawet dokonana wplata przez właścicielkę. Oprócz samych kosztów związanych z wykonaniem, zakupem produktów do Eosa, należy także mieć na uwadze także ewentualne np. wpłacone zaliczki za powierzchnie wystawową na zlotach/ imprezach czy opłatę za profesjonalną sesją fotograficzna która miała odbyć się w drugiej połowię kolejnego miesiąca.

    Oprócz „tematów” związanych bezpośrednio z modyfikacjami, z p.Justyną łączyły mnie także inne sprawy „biznesowe” po których pozostały nie uregulowanie przez nią faktury z lipca, września, na sumę za którą można nabyć kilkuletni samochód średniej klasy. Pani Justyna przywłaszczyła sobie także na stratę mojej firmy kilkanaście par okularów luksusowej firmy o wartości detaliczniej każdej z nich 200-250zł, których miała zająć się dystrybucją. W związku z powyższymi uważam za bezpodstawne zarzuty stawiane przez panią Justynę, ze została oszukana, wykorzystana przeze mnie.

    Jeśli nie wiadomo o co chodzi chodzi o kasę... Jednak w tym wypadku być może także i o niespełnione marzenia, oraz złamane, odtrącone serce...

    Niestety z przykrością muszę stwierdzić, ze Pani Justyna nie jest osobą która potrafi oddzielić sprawy prywatnie od „biznesowych”, co niech będzie tez i informacja dla firmy która podejmie się „dokończenia” tj wymiany etykietek wykonawcy tego projektu...
    Ponad to wartosci materialne traktuje jako najwyzsze dobro, na swiat patrzy przez pryzmat ilosci zer na rachunku, oraz kazdą osobe traktuje wedlug jego posiadania i majatku o czym moze nawet swiadczyc cytaj jej wypowiedzi:

    Cytat Napisał F1_Ruda
    Kwoty, o których Wy piszecie to "pikuś" ...
    Ponieważ od trochę ponad miesiąca nie „byłem w garażu” p.Justyny a także nie widziałem jej samochodu, na dzień dzisiejszy nie jest mi znany jego stan techniczny jak i wizualny.

    Prosiłbym aby osoby które ewentualnie będą rozpowszechniały post pani Justyny, aby nie zapomniały także o moim sprostowaniu, ponieważ jej wypowiedz bardzo mocno koloryzuje całą sprawę, jej ulubionym różowym kolorem

  13. #12
    Moderator
    Dołączył
    15 wrzesień 2008
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    8,254
    Auto
    Peugeot 407
    Rocznik
    2004
    poznaliśmy dwie racje tego sporu i powiem wam jedno powinno być to załatwione polubownie między stronami a nie wywlekane na fora bo jest to niepotrzebne moim zdaniem. zaczynam zastanawiać się nad zachowaniem tej kobiety. po co robi taki szum?? czyżby taka promocja auta?? możliwe ale tego się nie dowiemy

  14. #13
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    24 styczeń 2010
    Skąd
    Festung Breslau
    Postów
    3
    Auto
    Audi TT Roadster MKI 1.8T
    Oszukani na allegro to chyba nie są uczestnicy sporu o EOS-a. Wygląda na to, że carmania robi wałki na wielu frontach.

    Inna sprawa to EOS, a inna to celowe naciąganie kupujących na allegro. Kolejna to wałki opisane na http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=8&t=110424 gdzie następni poszkodowani opisują swoje przypadki.

    Chyba tak należy rozumieć szeroką działalność camanii.

  15. #14
    Nowy klubowicz
    Dołączył
    06 styczeń 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    40
    Auto
    AlfaRomeo147 FiatBarchetta
    [color=red]CRM[/color] vel [size=2][color=blue]carOSZUSTmania[/color][/size] vel [size=2]Jakub Frankowski[/size]

    jest Was dwoch czy trzech w jednej osobie bo chyba nie najlepiej sie dogadujecie ze soba, kazdy z WAS mowi cos innego na TEN SAM TEMAT

    dla mnie jestes zwyklym oszustem ....link do ostatnich Twoich "sprzedazy ŚWIĄTECZNYCH" na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=20293018

    co powiesz na temat glosnikow FOCAL ktore mi sprzedales o ich numerach seryjnych i o miejscu skad te focale wykreciles - [size=2]jakbys nie pamietal to byl to EOS[/size], a co powiesz na temat wzmacniacza FOCAL SOLID 4 ktory podobno dla mnie na przelomie 11/12.2010 zamowiles/sprowadziles/wyslales paczką - na szczescie nigdy nie dalem tobie śmieciu zadnej zaliczki .... nasi wspolni koledzy z klubu Tobie zaufali i co .... standard by [size=2]carOSZUSTmania[/size] - oszukales/okradles ich

    moze opowiesz o firmach z ktorych brales towar i za niego nie placiles - moze firma AUDIOCOMPLEX z Poznania cos Tobie mowi?

    moze opowiesz jak na klubowym zlocie jednego dnia byles z siostra [ktora tak naprawde JEST NADAL TWOJA ZONA] a drugiego dnia byles z kobieta ktorą ponad rok oszukiwales

    moze opowiesz o [color=red]KOMORNIKU[/color] ktory sciaga kase - nie bezposrednio z Ciebie ale dzieki Tobie - za niewinnosc TO robi

    jestes dla mnie łobuzem zerem ... i dziwi mnie Twoja bezczelnosc

    bez pozdrowien

    t.

    ps1. dzieki sile/potedze SIECI takie osoby/firmy nie sa juz anonimowe!

    ps2. [size=2]i CH... CI w D... [/size]


 

Podobne tematy

  1. Uwaga podkarpacie moze jakiś spocik?
    Napisany przez Hipo na forum Małopolskie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 21-11-2010, 18:59
  2. Uwaga na kałuże !
    Napisany przez KrzychuB na forum Ruch drogowy, bezpieczeństwo, ubezpieczenia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-05-2010, 19:29
  3. UWAGA- KONKURS
    Napisany przez Turyn2010 na forum Barchetta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 09-12-2009, 19:05
  4. UWAGA NA ROZCIECZANE PALIWO!! PROSZE O POMOC!!
    Napisany przez RomualdPL na forum Punto
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 04-10-2009, 23:56
  5. Uwaga posiadacze Marei i Marei Weekend
    Napisany przez Albercik na forum Bravo, Brava, Marea
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 15-05-2008, 19:46

Odwiedzający znaleźli nas szukając w sieci

jakub frankowski

jakub frankowski oszust

carmania jakub frankowski

jakub frankowski carmaniafrankowski jakubhttps:fiatklubpolska.plforum-ogolne-o-fiat-433uwaga-carmania-oszust-i-zlodziej-11128jakub frankowski opiniecarmania jakub frankowski zielona gorafirma carmanicarman oszust0000037904 JAKUB FRANKOWSKImy polacy praca dla lakiernika w heillbronfrankowski kubaeos 4 lovejaub frankowski carmaniakuba frankowski carmaniacarmania sulechow
Ta strona używa ciasteczek tzw. "cookies"
Dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas oraz naszych partnerów biznesowych Twoich danych osobowych. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody na przetwarzanie lub chcesz ograniczyć jej zakres kliknij w "Pokaż szczegóły". Zakres wyrażonej zgody może wpływać na dostępność świadczonych przez nas usług. Dane przetwarzamy m.in. w celu wyboru podstawowych reklam, tworzenia profilu i wyboru spersonalizowanych treści oraz reklam, pomiaru ich wydajności, na podstawie zgody w celach marketingowych, w tym profilowania, w celach analitycznych oraz na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora. Przysługuje Ci m.in. prawo do dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Za Twoją zgodą my i nasi partnerzy wykorzystujemy pliki cookie lub podobne technologie do przechowywania, dostępu i przetwarzania danych osobowych, takich jak Twoje wizyty na tej stronie, adresy IP i identyfikatory plików cookie. Niektórzy partnerzy nie proszą Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i opierają się na swoim uzasadnionym interesie biznesowym. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę lub sprzeciwić się przetwarzaniu danych w oparciu o uzasadniony interes, klikając na "Dowiedz się więcej" lub w naszej Polityce Prywatności na tej stronie Zobacz politykę prywatności oraz w jaki sposób wykorzystujemy pliki Cookie.

Wraz z naszymi partnerami przetwarzamy Twoje następujące dane: Dokładne dane geolokalizacyjne i identyfikacja poprzez skanowanie urządzeń, przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu. O wykorzystanie tych danych zostaniesz dodatkowo poproszony przez firmę Google Inc. w momencie kiedy pierwsza reklama miałaby zostać wyświetlona. Więcej informacji na temat sposobu gromadzenia i przetwarzania danych przez Google Analytics znajdziesz na stronie "Jak Google używa danych z witryn i aplikacji, które korzystają z naszych usług" dostępnej pod adresem: https://policies.google.com/technologies/partner-sites.
        
https://www.iparts.pl