Zobacz pełną wersję : RADIOODTWARZACZ MODEL AD182M
Słuchajcie mam tak banalny problem, że aż mi wstyd o nim pisać, ale nijak nie mogę sobie z nim poradzić, a przyznam, że mnie drażni.
Chodzi o to, że porostu nie mogę ustawić zegara w tym radio, nie znalazłem kombinacji przycisków, które by na to pozwalały. Instrukcja do tego radia, którą znalazłem na tym forum też nic o tym nie mówi, także jeżeli wiecie jak to zrobić, proszę o podanie mi takiej informacji.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.
zobacz tu, może coś pomoże http://rapidshare.com/files/186035396/ad182l.rar.html
Musisz przytrzymać klawisz funkcyjny parę sekund jak będziesz trzymać to po chwili wskoczy w stan ustawiania i chyba pierwsza pozycja w menu to jest właśnie ustawianie zegara.
Ściągnij to -> http://bbm.wikidot.com/local--files/car-audio/Manual_AD182H2.zip to jest instrukcja do AD 182 H2 a AD 182 M to "uboższa" wersja H2
yes, yes, yes, udało się!
Dzięki wielki Panowie, od razu lepiej się jeździ :)
frytek161
24-03-2009, 14:22
jak już jesteśmy przy tym modelu radia , wiem trochę z innej beczki, :cry: to co można zrobić zeby tylne głośniki grały trochę głośniej bo z przodu ich prawie wcale nie słychać ,nie mogę znaleść funkcji fader która reguluje tylne głośniki
Przyciskaj przycisk AUD (bodajże 3-4 razy) a pojawi się funkcja FAD, teraz za pomocą gałki VOL regulujesz przód/tył
Marcin91
10-05-2010, 21:01
Witam. Postanowiłem wymienić swój oryginalny odtwarzacz kasetowy na jakieś radyjko CD/MP3. To radio oryginalne nie ma wejścia ISO? Bo niby przeglądałem instrukcje i tak by wychodziło. Więc jeżeli radio oryginalne ma swoje jakieś tam wyjście, a kupię radio z kostką ISO to jak to najlepiej zrobić żeby nie kleić kabli izolacją tylko ładnie i bezpiecznie połączyć jakoś kostką?
lukasxxx
10-05-2010, 21:05
sa gotowe przejsciowki, zapytaj w ASO badz sklepie z radiami
Marcin91 ZTCP to w bbm mamy ISO, wiem że odtwarzacz sony podłączyłem bez najmniejszych problemów.
Fabryczne radio fiata ma kostki ISO i instalacje tez jest na tych kostkach.
Jesli radio jest oryginalne to musi miec kostke ISO.wpierw je wyjmij a pozniej kombinuj jesli bedzie cos nie tak.
lukasxxx
10-05-2010, 22:07
pzed FL nie maja ISO
lukasxxx
10-05-2010, 22:15
panowie, pod naporem argumentow z waszej strony zaczynam podejrzewac ze auta mi sie porypaly (radio zmienialem u zony w Golfie III i Bravie) i moze jednak przejsciowke kupowalem do golfa ;) jesli wprowadzilem w blad to przepraszam :)
Każdy BBM co miał seryjną instalke radiową to miał kostki ISO.
Marcin91
07-06-2010, 17:47
Mam już wszystko przygotowane do wymiany oryginalnego radioodtwarzacza tylko teraz mam obawy czy oby na pewno po wyjęciu oryginalnego radia będzie wystarczająco długo kabla antenowego aby swobodnie zamontować ramkę z radiem. Ostatnio wyjmowałem radioodtwarzacz w drugim swoim samochodzie i taki pech mnie spotkał, że po wyjęciu radia nie mogłem ponownie wsadzić kabla antenowego do radia, bo był za krótki. :/ Czy takie coś nie spotka mnie w moim Fiaciku? Jak u was z tym było?
LaPlagne
07-06-2010, 18:26
Z tego co pamiętam tego kala jak i innych było mase jeszcze ;) tak że je jeszcze upychałem jak spowrotem wsadzałem radio.
z kablami nie powinno być problemu, jeśli chodzi o długość, ewentualnie będzie potrzebna przejściówka na wtyk antenowy ;-)
Marcin91
17-06-2010, 22:34
Pomóżcie kolejny raz. Wszystko ładnie pięknie, wkładam radio CD do Fiata i co? I nie włącza się. Przekręcam zapłon - działa. Co mam teraz zrobić, które kable z kostki od radia połączyć żeby to działało bez zapłonu? Jak podłączałem w maluchu w kostce ISO (mam tam starą z jednej strony kostka, z drugiej gołe kable) to zwierałem 2 kable ze sobą i radio dopiero wtedy dało się uruchomić. Podpowiedzcie co mam zrobić, bo nie chcę niepotrzebnych kabli przecinać. Jak wy to u siebie podłączaliście?
Bardzo prawdopodobne, że masz podłączony tylko 1 kabelek +12V. Niestety nie mam instrukcji do tego radia, wg Fiatowskiej instr. obsługi,dla modelu radia 185M i H2 - są to kable A4 i A7. Zobacz w instrukcji Twojego nowego radia, gdzie są 2 wejścia +12V. Jeśli dobrze kojarzę, to napięcie na A7 jest cały czas, a A4 zależny od stacyjki (ale najlepiej sprawdzić)
Marcin91
18-06-2010, 14:21
Ok, już zrobione, właśnie z tym kablem co jest +12V był problem, bo kabel +12V w kostce od samochodu był w tym miejscu gdzie w kostce od radia był kabel AAC, a od radia +12V był w ogóle nie podłączony z instalacją samochodu, ale problem już rozwiązany, dzięki :)
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.