PDA

Zobacz pełną wersję : [ukł. hamulcowy] Pompa Wody plus jakas metalowa rurka przez



lucky4luck
25-11-2008, 14:06
Moze ktos mial taki przypadek iz mial wyciek plynu borygo , mialem wymieniana pompe wody rozrzad i po miesiaca okazuje si iz ciekinie dalej ten plyn temperatura silnika rosnie , wiec zlozylem reklamacje a oni mi mowia iz to jakas rurka przez ktora ten plyn leci ,ale skoro wymieniali ta pompe to chyba widzieli iz jest ona przerdzewiala wiec powiinni to wymienic.Czy ktos z Was mial taki problem

Hipo
25-11-2008, 21:06
No we fiatach jest z tyłu silnika taka rurka która idzie od pompy wodnej do termostatu. Ale jak to wygląda i czy wogóle jest to zależy od wersji silnikowej. Generalnie to zdarza się że skoroduje bo to element stalowy i puszcza płyn.

Etiuda
01-07-2009, 21:10
Jeśli chodzi o 1.2 8v czy 16v to problem jest standardowy. Mogło lecieć z pompy wody co jest częstym przypadkiem i jednocześnie z magistrali cieczy chłodzącej, tu zaś spod oringu lub jak rozmówca wcześniej stwierdził, magistrala mogła być przegnita. Ja też mam skorodowaną i na razie jeżdżę.