Zobacz pełną wersję : Wtryskiwacz 1.6 mjet
Witam, zakupiłem sobie do testów wtryskiwacz i chciałem go zaprogramować mesem, lecz mam z tym problem . Na kodzie wtryskiwacza jest Q którego w mesie nie ma, nawet jak zamieniam go na O lub 0 , program podaje że jest ok , że programowanie zostało zakończone sukcesem to po wejściu w ustawienia dalej mam stary kod.
Czy ktoś się spotkał z takim czymś ?
Oczywiscie ,że dobrze chodzi , ale spalanie potrafi być większe, moc może być mniejsza, i do tego korekty dawki wtrysków są gorsze - sprawdzone na hamowni .
Po cos te kody się zapisuje :D .
tzok
â
Pomocny post? (+1)
#6 18 Lut 2012 20:56
Korekty się w końcu zrobią takie jak mają być, tylko to dłużej potrwa, kod to tylko taka wstępna korekta kompensująca rozrzut parametrów w procesie produkcji, przy używanym lub regenerowanym wtryskiwaczu i tak nie ma większego znaczenia i różnice i tak będą skompensowane automatyczną korektą przez ECU.
Tak pisza fachowcy:lol:
Tez probowalem i lipa, mes nie moze tego ugryzc. Program za cienki.
ale wczesniejsze kody wpisał popranie, zamówiłem po prostu nowy wtryskiwacz a w mesie nie ma Q
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.