Zobacz pełną wersję : wąż intercolera
Witam. Poci mi się trochę wąż intercoolera. Widać tłuste plamy na chłodnicy od strony węża. Chciałbym go wymienić, ale nie bardzo wiem który jest prawidłowy. Na wężu widnieje numer oe 51803880. Na allegro pod tym numerem wyskakuje tylko jakaś używka. Chodzi mi o kolanko po stronie pasażera, równolegle do chłodnicy.
desmo999
27-05-2018, 00:42
Wg mnie nie powinno byc z tym problemu. Mi niedawno rozsypał się wąż do IC ten po stronie kierowcy i bez problemu był na all..w międzyczasie miałem wąż chyba od megane 3 trochę nagięty ale śmigał i pewnie by do dzisiaj śmigał. Jeśli Ci się tylko poci to go zdemontuj wyczyść i zamontuj na nowych opaskach a jak da rade na nowych miejscach.
desmo999
27-05-2018, 10:32
Ja jak co kupowałem od użytkownika allegro TURBOAIR miał sporo rur. Zadzwoń to Ci pewnie znajdą
Rozmawialem z Panem TURBOAIR - niestety nie ma zamiennikow. Czy ktos kupowal gdzies ten waz? Ile kosztuje oryginalny w aso? Na allegro znalazlem jeden dziurawy.
Rozmawialem z Panem TURBOAIR - niestety nie ma zamiennikow. Czy ktos kupowal gdzies ten waz? Ile kosztuje oryginalny w aso? Na allegro znalazlem jeden dziurawy.
W ASO trzeba zapłacić 120-150 zł oryginał, mam ten sam problem po wizycie kuny.
mogła sobie poobgryzać coś tańszego ;), ale swoją drogą dziwne, że nikt nie robi zamienników tej rury. Rozmawiałem z producentem podobnych węży ciśnieniowych z allegro, powiedział, że nie ma wzoru, a wąż jest specyficzny - kolanko łamane w dwóch miejscach.
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.