Fajnie się ogląda.
https://www.youtube.com/watch?v=7DbfrePKIuU&feature=youtu.be
giannini
04-08-2017, 00:45
Ta część budynku , którą widać od 34 sekundy filmu istnieje do dzisiaj. Jest to teraz wejście do muzeum Fiata ( szczerze ?... byłem rozczarowany) , byłem jesienią 2016 roku w Turynie i nie wyobrażałem sobie żeby nie zajrzeć tu i oczywiście na dach w Lingotto. Teraz ten budynek wygląda tak:
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3d5f0b84900c.jpg (https://naforum.zapodaj.net/3d5f0b84900c.jpg.html)
Natomiast dostanie się na dach Lingotto... to nie było takie proste. Budynek fabryki w dzielnicy Lignotto został zaadaptowany na , centrum handlowe , hotel , kina , restauracje. Łazimy po tym budynku z pół godziny i żadnego info jak wyjść na dach. No nic... stoi włoski marketowy ochroniarz , to trzeba się zapytać. Nie bardzo kumał w żadnym języku , ale od czego dobre chęci. Udało nam się dowiedzieć , że wejście na tor na dachu , jeżeli nie ma żadnych imprez jest dostępne z jednej z restauracji. Oczywiście pech , restauracja w remoncie. Ale... wyjdźcie na zewnątrz , wejdźcie do hotelu , w recepcji pytajcie dalej. W recepcji hotelowej po wyjaśnieniu jaką mamy sprawę , sympatyczny Luigi , czy też inny Angelo , mówi poproszę paszport w zastaw. W zamian za paszport , dostaliśmy dwa klucze (jeden od sterowania windą , drugi od drzwi na dach z klatki , oraz instrukcję do której klatki schodowej i której windy w budynku musimy wrócić. Tu już było z górki , klatka schodowa , winda , drzwi na dach i byliśmy sami w tak fantastycznym miejscu :smile:
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e763d7062143.jpg (https://naforum.zapodaj.net/e763d7062143.jpg.html) , https://naforum.zapodaj.net/thumbs/32f6c20429cf.jpg (https://naforum.zapodaj.net/32f6c20429cf.jpg.html)
Niestety samochodem , już tam się nie da pojeździć jak Michael Caine w The Italian Job
https://www.youtube.com/watch?v=IrNCGdtdIRc
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.