PDA

Zobacz pełną wersję : Tylna wycieraczka



Dupc0k
08-09-2016, 05:51
Witam mam taki problem otóż nie dziala mi z tylu wycieraczka ,wymienilem silniczek na dobry a gdy zalaczam to nic sie nie dzieje sprawdzalem bezpiecznik okazalo sie ze spalony.. ok wymienilem go na taki jaki był czyli 5 A znowu zrobilem próbe i zonk znowu sie spalil wiec dalem 10 A i to samo i nie mam pojecia co tak pali bezpiecznik a podkreslam silniczek sprawny patrzylem po kablach ale nie widzialem zeby cos bylo nie hallo .

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

asykom15
08-09-2016, 19:01
szukaj przerwanego kabla lub przełącznik

markshall
09-09-2016, 07:39
Podłączales ten dobry silnik na krótko? W nich lubi się oś zacierać, w skutek czego albo pala się bezpieczniki albo silnik.

Dupc0k
09-09-2016, 18:01
Tak do akumulatora podlaczalem i normalnie kreci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

kszylobryt
10-09-2016, 08:17
Sprawdź tylne styki klapy bagażnika.Weź przy otwartej klapie włóż dobry 20A bezpiecznik i włącz tylną wycieraczkę.Jeśli bezp. się spali to zwarcie jest na odcinku włącznik-tylne styki.Jeśli spali się dopiero po zamknięciu klapy,to tam jest zwarcie.
Zobacz napięcia na tylnych stykach.Odkręć dwa wkręty i wysuń styki.Są tam cztery przewody:czarny to masa;pomarańczowo-biały stałe napięcie po stacyjce;pomarańczowy-napięcie po włączeniu wycieraczki i ostatni przewód brązowo-czarny napięcie 12V po włączeniu ogrzewania tylnej szyby.