PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze wspomaganiem



Qnek
13-11-2015, 23:47
Witam byłem dzisiaj u diagnosty i po skasowaniu błędów wspomagania został C1007-Silnik elektryczny-obecny
Na zapłonie można przełączać funkcje city i kontrolka wspomagania się nie pali. Po odpaleniu zapala się kontrolka ładowania ale nie zapala się kontrolka wspomagania dopiero jak dodam gazu znika kontrolka ładowania a zapala się wspomaganie. Zimne luty zrobione ale nic nie dało czy trzeba wykasować błąd i wtedy zacznie działać?

moto.g
17-11-2015, 13:26
zaczołbym od altermnatora który po rozruchu silnika nie ładuje. dopiero po przegazowoaniu sie wzbudza wiec zacznij od naprawy tego. jesli prady będą ok wtedy mozna zająć sie silnikiem elektrycznym.
czesto silniki padaja. uzywane na allegro to koszt max 300 zł. silnik przykrecany jest na klucz typu torx zewnetrzny. a dokładniej na 3 sróby. dodatkowo odpinasz 2 kostki. wy mieniasz i gotowe