Zobacz pełną wersję : Stilo 1.9 JTD Brak mocy - logi
Witam, w moim stilo 1.9 jtd 115 dziś po odpaleniu całkowity brak mocy. Jeździ sie jak wolnossącym. Zrobiłem logi. Jakby ktoś mógł rzucić okiem. Ponadto podczas robienia logów wyskoczył błąd OVERBOOST, więc to chyba wskazówka.
202172021820219
Jaki kod błedu P0235 Czy inny. Bo ten to czujnik c iśnienia doładowania. I moim zdaniem oznacza żę OVerboost sie przycina. Przenieś go na obudowę akumulatora i częścią gdzie wchodza wężyki do dołu i będzie działać. Ja tak zrobiłem i pomogło. I wrzuć wyniki do excela.
Ale to nie tak że auto raz jedzie i raz nie. Podjechalem pod sklep, zgasiłem i przy ponownym odpaleniu kaplica. Zero mocy i tak juz zostało
arturro2010
14-06-2015, 15:44
Też tak miałem, z tym że na początku czasami przy przyspieszaniu na V biegu na moment błąd i odcięcie turbiny, czyszczenie czujnika ciśnienia i overboosta nic nie pomogły, aż pewnego dnia rano kontrolka zaświeciła się i kaplica, nie gasła i totalny muł. Kupiłem używany czujnik i zawór i teraz stilo lata jak nowy.
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.