PDA

Zobacz pełną wersję : Halogen Marea



Zielony
25-02-2012, 12:49
Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z ramkami na halogeny :?: Czy wszystkie są takie same (E-per podaje różne numery) bo poszukuje do mojej Maryśki jednej sztuki.Zauważyłem że są zderzaki które mają wgłębienie pod ramkę i po zamontowaniu obydwa elementy są równe,a u mnie jest tylko otwór i po zamontowaniu ramki,wystaje ona o grubość kołnierza ponad zderzak.
Oczywiście na allegro wszystko pasuje do wszystkiego,ale ofert do Brava jest więcej niż do Marea.Wiecie może co i jak :?:

byrrt
25-02-2012, 16:47
Nie wiele pomogę, ale myśle że może mieć to związek z ew. faceliftem.. Po lifcie w bravo zderzak był np. inny..

egon
25-02-2012, 16:54
może mieć to związek z ew. faceliftem.. Po lifcie w bravo zderzak był np. inny..
I dokładnie tak jest, uważam, ze jesli kupisz ramkę np. od Bravy, ale po lifcie to pewnie będzie pasować, bo jak wiadomo, zderzaki wszystkie (Bravo, Brava, mara) maja takie same, poza tym czesto ePer pokazuje inne numery części, mimo, ze to to samo ;)

byrrt
25-02-2012, 16:58
HGT miały inne zderzaki ;-)

egon
25-02-2012, 16:58
HGT miały inne zderzaki
No tak, tu masz racje ;)

Zielony
25-02-2012, 17:17
HGT miały inne zderzaki ;-)


No i o to właśnie chodzi.HGT miały inne zderzaki bo miały szersze zawieszenie niż normalne Bravo-Brava i dlatego też wahacze od Maryśki pasują do HGT i tyle.Z tego co wiem to zderzak od zwykłego Bravo-Brava nie pasuje do Maryśki.
A że mam szukać po lifcie to może to być mały problem,ponieważ nie ma ich za dużo na allegro i sprzedający może mieć problem z określeniem z jakiego rocznika jest dany element.

byrrt
25-02-2012, 17:36
Kurde lipa - na moje może być tak, że pasować będą tylko te z marea po FL.. a może z HGT też..?

egon
25-02-2012, 20:20
Kurcze niby błahostka, a takie to trudne :P

byrrt
25-02-2012, 22:25
Zawsze możesz poczekać na zlot i wtedy jak trochę BBMów przyjedzie to popodpatrywać ;)

Virusek
25-02-2012, 22:34
I pomyśleć że na pierwszy rzut okiem wszystko takie same ;)