PDA

Zobacz pełną wersję : System reputacji i podziękowań dla użytkowników



miszko
07-06-2011, 21:16
Na forum istnieją dwa systemy podziękowań za udzieloną pomoc.

Pierwszy, "Lubię to".
Każdy napisany post na forum w jego treści po prawej stronie ma malutki odnośnik "Lubię to". W momencie jego kliknięcia post, który czytasz zostanie oznaczony jako "Lubię to". Ty zostaniesz dopisany do listy osób, które lubią ten post. Na koncie autora postu dopisany zostanie jeden punkt. Każdy użytkownik w swoim profilu może przeglądać listę oddanych jak i otrzymanych "Lubię to".
Każde "Lubię to" można cofnąć!
Dodatkowo każdy temat z oddanymi "Lubię to" jest u góry po prawej stronie odznaczony serduszkiem z ilością punktów z "Lubię to".
240

Drugi, System reputacji.
Każdy post na dole w belce ma ikonę http://fiatklubpolska.pl/images/styles/FKP/buttons/reputation-40b-hover.png.
Po jej kliknięciu można przesłać podziękowanie do autora postu oraz dodać do jego konta 10 punktów do reputacji. Punkty reputacji przekładają się na ilość ikonek http://fiatklubpolska.pl/images/styles/FKP/reputation/reputation_pos.png, które pojawiają się w każdym poście tuż pod nickiem osoby.

W tym systemie reputacji można oddać pozytywny lub negatywny głos!
Wszystkie wiadomości przesłane za pomocą systemu reputacji są widoczne tylko dla odbiorcy, ale siła reputacji jak napisano powyżej już nie jest ukrywa i prezentowana jest w postaci belki składającej się z zielonych ikonek widocznych w każdym Twoim poście pod Twoją nazwą.


Obydwa systemy reputacji w postaci ikony oraz "Lubię to" pokazano na rysunku.

egon
07-06-2011, 21:37
Zajefajne, zwłaszcza drugi system reputacji ;)

spawacz
13-12-2012, 11:56
Dostosowując się do zasad panujących na tym forum, staram się korzystać z "gwiazdki". Kilka osób pomogło mi już kilkakrotnie, ale udało mi się wysłać im tylko po jednej "gwiazdce", teraz jak próbuje to zonk :( To działa na zasadzie: jedna "gwiazdka" dla konkretnego usera i dożywocie???

byrrt
13-12-2012, 12:31
Też mnie to jakoś tu na forum dziwiło jak to działa :P

spawacz
13-12-2012, 12:54
Jedna gwiazdka dla kolegów którzy mi pomagają, to tak jakbym facetowi podarował 0.2 litra dobrej wódki lub kobiecie wibrator 5 centymetrowy :( Mało.

byrrt
13-12-2012, 13:24
to tak jakbym facetowi podarował 0.2 litra dobrej wódki lub kobiecie wibrator 5 centymetrowy
No to żeś walnął "albo albo" :P