Zobacz pełną wersję : [Małopolskie] Usuwanie wgniecenia
Heja,
mam pytanie czy korzystaliscie z uslug firm usuwajacych wgniecenia na karoserii bez koniecznosci lakierowania? Mam wgniecenie na drzwiach bez peknietego lakieru i nie wiem czy dawac to do lakierowania czy szukac firm ktore zajmuja sie takimi uslugami.
pozdrowienia
michal
szukaj firmy SMART REPAIR poszukaj na googlach ich miejscowość i sie zgłoś ,oni pomogą
Dzieki za info, maja salon w Krakowie to sie umowie.
pozdrowienia
michal
agnesska
10-03-2011, 23:50
zadzwoń do Autoline na Barskiej w Krakowie
Polecam Pana Marcina Walczaka z B.Białej. Częstoprzyjeżdża do Krakowa. Pracuje w salonie Mercedesa i jest u nas regularnie. Sam korzystałem z jego usług, widziałem bardzo często jego pracę - wrażenie powalające. Poniżej link do strony i tam też kontakt
Douteil-Walczak - naprawa wgnieceń, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, lakiernictwo, karoserie, serwis pojazdów, blacharstwo samochodowe, warsztaty samochodowe, mechanika samochodowa, usuwanie wgnieceń, lakiernictwo śląsk, lakiernik śląsk, lakiernik (http://www.mwalczak.com.pl/index.html)
Ja z kolei mogę polecić Eurograd w Królówce k. Bochni. Miałem przygodę z gradem w Szczawnicy i nie bardzo wierzyłem że da się usunąć wszystkie uszkodzenia. Było ich przeszło 180 sztuk, a niektóre naprawdę głębokie. Teraz nie ma ani śladu, i to w dodatku za rozsądną cenę.
Ja korzystałem, ale w śląskim, nie w małopolskim. Wgniecenia naprawiali mi oni: airconstruction.pl Naprawdę duże to wykonali. Wgniecenia zniknęły, mimo, że nawet nie lakierowali ponownie.
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.