Zobacz pełną wersję : Przycisk do kluczyka pilota
Witam.
Czy ktoś z was spotkał może w sklepie/serwisie taki przycisk a właściwie ten kawałek gumy osłaniającej ten przycisk który jest widoczny na tej aukcji
http://allegro.pl/przycisk-do-kluczyk-pilot-fiat-i1286855771.html
bo 15 zl za takie cos to sporo a wlasnie w moim kluczyku to sie rozlecialo
alogator
12-11-2010, 14:11
jakbyś namierzył gdzieś taniej to daj znać bo mam podobny problem.
Ja kupiłem po prostu nową obudowę kluczyka. Bo ta stara, to w dobrym stanie nie była. Podejrzewam, że jeśli masz uszkodzoną gumę, to i sam kluczyk też w nienajlepszym stanie. Za swoją dałem ok 30PLN.
I przy okazji chciałem się przywitać ze wszystkimi :) Mój debiut na tym forum
alogator
24-11-2010, 11:06
Oooo... no to dobra cena.
A gdize dokonywałeś tego zakupu ?
na alledrogo. ale widzę, że aukcja już się zakończyła. wieczorem podam linka do aukcji.
dodatkowo w zestawie był czysty grot, więc można naciąć nowy kluczyk a stary schować jako zapas. bo nawet w puncie da się zatrzasnąć kluczyki w środku, konkretnie w bagażniku.
a dorabiał ktoś może transponder do immo?
alogator
24-11-2010, 13:43
:)
Wiem wiem :)
Już kiedyś tak się zrobiłem z bagażnikiem :P
To czekamy na linka :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=1325173808
oto i obudowy kluczyków
na alledrogo. ale widzę, że aukcja już się zakończyła. wieczorem podam linka do aukcji.
dodatkowo w zestawie był czysty grot, więc można naciąć nowy kluczyk a stary schować jako zapas. bo nawet w puncie da się zatrzasnąć kluczyki w środku, konkretnie w bagażniku.
a dorabiał ktoś może transponder do immo?
tez to widzialem
a nie bylo problemu pozniej z przelozeniem elektroniki z starej do nowej obudowy?
to jest jakos wciskane czy klejone?
a ile tak mniej wiecej kosztuje dorobienie samego grotu?
AndrzejMT
27-12-2010, 20:47
..Mam dokładnie ten sam problem z tym kluczykiem. Zakupiłem auto kilka dni temu i dopiero dziś się dowiedziałem iż w kluczyku który dostałem jako drugi jest pilot, jak domniemam do sterowania centralnym zamkiem - mylę się? ..Czy to prawdą jest iż wystarczy dorobić grot, przełożyć elektronikę i pastylkę od immo i bedzie działac? Nie trzeba nic kodować immo itp?
sam jeszcze tego nie robilem ale wydaje mi się ze wystarczy przełozyc srodek i dorobic grot
AndrzejMT
29-12-2010, 10:07
..Czytałem kilka tematów i podawano magiczne kwoty od 350zł w góre, za programowanie pilota itp.. Pojechałem wczoraj w Radomiu do punktu gdzie dorabiaja klucze, wkładki itp, dali nową obudowę, zmienili baterię, dorobili grot i skasowali tylko 50zł. Nie trzeba było nic programować, działał od razu.. Pytanie tylko gdzie poza ASO mozna kupic zapasowy pilot?
Zapasowy klucz możesz dorobić w firmie gdzie zajmują się dorabianiem kluczy. Dorabiałem w zeszył roku, wraz z imo koszt kompletnego dorobienia wyniósł 150 zł.
Pojechałem wczoraj w Radomiu do punktu gdzie dorabiaja klucze, wkładki itp, dali nową obudowę, zmienili baterię, dorobili grot i skasowali tylko 50zł. tu zapewne zostawili starą centralkę.
A ktoś może z Krakowa dorabiał gdzieś ? Bo również mam taki problem..
Edit: Aby było dla potomnych 8)
Dziś dorobiłem obudowę kluczyka w Carrefour, na Ruczaju w Krakowie. Cena to 69 zł + 9.90 nowa bateria. Wiadomo, oryginał to nie jest, ale centralny śmiga ;) Dodatkowo, nowy kluczyk też dorobiony. Mam nadzieję że się komuś przyda :roll:
Przód:
http://img204.imageshack.us/f/img20110201213011.jpg/
Tył:
http://img593.imageshack.us/i/img20110201212615.jpg/
Powered by vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.