Witam serdecznie
Mam na sprzedaż Sprint Booster, czyli urządzenie modyfikujące sygnał wysłany ze sterownika pedału gazu do elektronicznej przepustnicy, czego efektem jest znacząco szybszy dostęp do mocy/momentu obrotowego silnika.

Model urządzenia, to SBDI 251 i jest kompatybilne z następującymi samochodami:
- Alfa Romeo 159 (od 2006r.) (silnik benzynowy i diesel)
- Alfa Romeo MITO (od 2008r.) (silnik benzynowy i diesel)
- Fiat Croma (od 2007r.) (silnik benzynowy i diesel)
- Fiat Grande Punto (od 2006r.) (silnik benzynowy i diesel)

Kilka słów na temat tej sprzedaży i urządzenia.
Dzisiaj podczas grzebania przy moim samochodzie (posiadam Fiata Grande Punto), dostrzegłem dziwny pilocik, który był gdzieś tam zawieszony i schowany pod kierownicą.
Po głebszych poszukiwaniach skąd on jest, okazało się że jest to właśnie to urządzenie, które było zamontowane w tym aucie, ale najwidoczniej poprzedni właściciel (z Niemiec) nie używał go i dlatego je ukrył.
Postanowiłem przetestować je w swoim samochodzie i z moich obserwacji zmiana jest widoczna i znacząca. Samochód jest żwawszy, szybciej reaguje na pedał gazu i przyśpiesza świetnie.
W sumie mógł bym je u siebie zostawić, bo o wiele przyjemniej się jeździ samochodem, ale zawsze jakaś gotówka się przyda.

Jeśli jesteś z Wrocławia, Oleśnicy, Ostrzeszowa lub ewentualnie z Ostrowa Wielkopolskiego, to zapraszam do osobistego przetestowania. Możesz sam się przekonać, że widać dużą różnicę
Montaż tego urządzenia, to góra minuta.
Jestem z okolic Międzyborza.

Wiem, że wg. regulaminu powinienem podać cenę urządzenia, ale nie mam pojęcia ile mogę za nie "wołać". Cena takiego urządzenia u producenta, to 899 zł.

Info na stronie producenta/dystrybutora: SprintBooster - strona główna

Pozdrawiam
IMG_4525.jpgIMG_4524.jpgIMG_4526.jpgIMG_4527.jpgIMG_4528.jpgIMG_4529.jpgIMG_4530.jpg