Posiadam kilka dodatków do paliw oraz oleju. Firma bardzo dobra Liqui Moly -Niemiecka i tam wszystko produkowane (oczywiście opisy na puszkach są po naszemu)

[size=18]LM 1971 Oczyszczacz wtryskiwaczy[/size] pojemność 300ml

Cena 22,00zł+7,00zł koszt wysyłki(polecony)

Czyści zanieczyszczone układy wtryskowe w silnikach benzynowych, usuwa koks i osad z części układu paliwowego, wtryskiwaczy i zaworów dolotowych. Dzięki temu zapobiegamy problemom z rozruchem silnika, zapewnia równiejszą pracę, lepsze osiągi i mniejszą szkodliwość spalin.
Zapewnia optymalne rozpylanie paliwa. Przyczynia się do zmniejszenia spalania paliwa. Szczególnie polecany do silników z katalizatorem.

Zastosowanie:
Stosować w celu uniknięcia problemów z rozruchem, nierówną pracą silnika, utratą osiągów i ze zbyt wysoką szkodliwością spalin. Zapewnia długotrwałe działanie do 2000 km wystarcza na 70l. paliwa.




[size=18]LM 1973 Dodatek do oleju napędowego[/size] pojemność 250ml

Cena 17,00zł+7,00zł koszt wysyłki (polecony)

Wielofunkcyjny dodatek do oleju napędowego. Przeznaczony jest do paliwa z małą zawartością siarki. Gwarantuje czystość silnika i zapobiega powstawaniu osadów w systemie paliwowym. Zabezpiecza wtryskiwacze przed zatarciem oraz przed wczesnym zużyciem.
Regularne stosowanie gwarantuje usunięcie szkodliwych substancji, w granicach zgodnych z wymogami na zawartość CO. Dodatek o długotrwałym działaniu. Efekt: zwiększenie mocy silnika, zmniejszenie stuków, równomierna praca, lekki start, całkowite i efektywne spalanie paliwa.

Zastosowanie:
Do wszystkich silników typu Diesel, w samochodach osobowych, ciężarowych, traktorach, maszynach budowlanych. Aby zapewnić optymalny efekt należy stosować co 2000 km. 250 ml dodatku wystarcza na 75 l paliwa.




[size=18]LM 2182 Dodatek dwusiarczek molibdenu[/size] pojemność 300ml

Cena 30,00zł+7,00zł koszt przesyłki (polecony)

Dzięki bogatej zawartości dwusiarczku molibdenu tworzy bardzo trwały film olejowy zmniejszający tarcie i zużycie.Powoduje równiejsza pracę silnika i jego niezawodność. Po każdej wymianie oleju dodać 5% dodatku.

Właściwości:
-znaczne ograniczenie zużycia silnika
-obniżenie zużycia paliwa i oleju
-dłuższa żywotność silnika bez kosztownych napraw
-równiejsza praca silnika



[size=18]LM 2185 Dodatek do silników z układem common rail[/size] pojemność 250ml

Cena 20,00zł+7,00zł koszt przesyłki (polecony)

Środek do ochrony systemu paliwowego. Chroni cały układ paliwowy Common Rail oraz pompowtryskiwacze przed korozją i zużyciem. Podwyższa niezawodność i zapewnia lepsze smarowanie.

Zastosowanie:
Do wszystkich silników Diesla z systemem Common Rail i pompowtryskiwaczy. Pojemnik (250ml) wystarcza na 75 l paliwa.



[size=18]LM 2671 STOP wyciekom oleju silnikowego[/size] pojemność 300ml

Cena 30,00zł+7,00zł koszt przesyłki(polecony)

Środek zapobiegający utracie oleju. Powstrzymuje utratę oleju przy nieszczelnościach silnika. Przywraca elastyczność uszczelkom. Preparat minimalizuje zużycie oleju .
Przeznaczony do wszystkich silników benzynowych i Diesla.

Zastosowanie:
Jedno opakowanie wystarcza na 4 l oleju. Dolanie może nastąpić w dowolnym czasie. Po dolaniu należy rozgrzać silnik. Pełne uszczelnienie uzyskuje się po przejechaniu około 600-800km.



[size=18]LM 2698 Dodatek przeciw szumom popychaczy hydraulicznych[/size] pojemność 300ml

Cena 26,00zł+7,00zł koszt przesyłki (polecony)

Dodatek do oleju silnikowego usuwa szum wytwarzany przez hydrauliczne popychacze. Dodatek dodaje się w dowolnym okresie eksploatacji, a po dodaniu należy rozgrzać silnik na biegu jałowym. Żeby zapewnić długotrwały efekt, pożądane jest stosowanie produktu po każdej wymianie oleju.

Zastosowanie:
Jedno opakowanie wystarcza na 6 L oleju silnikowego, mieszanie następuje samoczynnie. Można stosować zarówno w silnikach benzynowych i Diesla.



[size=18]Ramka pod tablicę rejestracyjną[/size]-ramka czarna,listwa w kolorze szarym
Ramek posiadam kilka sztuk

Cena 3,00zł + 7,00zł koszt wysyłki


[size=18]Zaciskarka (praska) do konektorów 4P-6P-8P [/size]
YATO YT-2244
długość (mm) 195
rodzaj złącza RJ11, RJ12, RJ22, RJ45, CAT.5

Cena 75,00zł + 7,00zł koszt przesyłki




W przypadku chęci zakupu kilku przedmiotów koszt wysyłki ulegnie zmianie wg cennika poczty polskiej


Mogę wysłać też przez paczkomat 24/7 oraz za pobraniem