Posiadam kilka dodatków do paliw oraz oleju. Firma bardzo dobra Liqui Moly -Niemiecka i tam wszystko produkowane (oczywiście opisy na puszkach są po naszemu)

[size=18]LM 1971 Oczyszczacz wtryskiwaczy[/size] pojemność 300ml
Posiadam 1 sztukę

Cena 32,00zł+7,00zł koszt wysyłki(polecony)

Czyści zanieczyszczone układy wtryskowe w silnikach benzynowych, usuwa koks i osad z części układu paliwowego, wtryskiwaczy i zaworów dolotowych. Dzięki temu zapobiegamy problemom z rozruchem silnika, zapewnia równiejszą pracę, lepsze osiągi i mniejszą szkodliwość spalin.
Zapewnia optymalne rozpylanie paliwa. Przyczynia się do zmniejszenia spalania paliwa. Szczególnie polecany do silników z katalizatorem.

Zastosowanie:
Stosować w celu uniknięcia problemów z rozruchem, nierówną pracą silnika, utratą osiągów i ze zbyt wysoką szkodliwością spalin. Zapewnia długotrwałe działanie do 2000 km wystarcza na 70l. paliwa.
[size=18]LM 1973 (LM8343) Dodatek do oleju napędowego[/size] pojemność 250ml
Posiadam 3 szt

Cena 15,00zł+7,00zł koszt wysyłki (polecony)

Wielofunkcyjny dodatek do oleju napędowego. Przeznaczony jest do paliwa z małą zawartością siarki. Gwarantuje czystość silnika i zapobiega powstawaniu osadów w systemie paliwowym. Zabezpiecza wtryskiwacze przed zatarciem oraz przed wczesnym zużyciem.
Regularne stosowanie gwarantuje usunięcie szkodliwych substancji, w granicach zgodnych z wymogami na zawartość CO. Dodatek o długotrwałym działaniu. Efekt: zwiększenie mocy silnika, zmniejszenie stuków, równomierna praca, lekki start, całkowite i efektywne spalanie paliwa.

Zastosowanie:
Do wszystkich silników typu Diesel, w samochodach osobowych, ciężarowych, traktorach, maszynach budowlanych. Aby zapewnić optymalny efekt należy stosować co 2000 km. 250 ml dodatku wystarcza na 75 l paliwa.
[size=18]LM 2182 (LM8342) Dodatek dwusiarczek molibdenu[/size] pojemność 300ml
Posiadam 5 sztuk

Cena 32,00zł+7,00zł koszt przesyłki (polecony)

Dzięki bogatej zawartości dwusiarczku molibdenu tworzy bardzo trwały film olejowy zmniejszający tarcie i zużycie.Powoduje równiejsza pracę silnika i jego niezawodność. Po każdej wymianie oleju dodać 5% dodatku.

Właściwości:
-znaczne ograniczenie zużycia silnika
-obniżenie zużycia paliwa i oleju
-dłuższa żywotność silnika bez kosztownych napraw
-równiejsza praca silnika
[size=18]LM 2671 STOP wyciekom oleju silnikowego[/size] pojemność 300ml
Posiadam 2 sztuki

Cena 38,00zł+7,00zł koszt przesyłki(polecony)

Środek zapobiegający utracie oleju. Powstrzymuje utratę oleju przy nieszczelnościach silnika. Przywraca elastyczność uszczelkom. Preparat minimalizuje zużycie oleju .
Przeznaczony do wszystkich silników benzynowych i Diesla.

Zastosowanie:
Jedno opakowanie wystarcza na 4 l oleju. Dolanie może nastąpić w dowolnym czasie. Po dolaniu należy rozgrzać silnik. Pełne uszczelnienie uzyskuje się po przejechaniu około 600-800km.[size=18]LM 2698 (LM8345) Dodatek przeciw szumom popychaczy hydraulicznych[/size]
pojemność 300ml
posiadam 4 sztuki

Cena 25,00zł+7,00zł koszt przesyłki (polecony)

Dodatek do oleju silnikowego usuwa szum wytwarzany przez hydrauliczne popychacze. Dodatek dodaje się w dowolnym okresie eksploatacji, a po dodaniu należy rozgrzać silnik na biegu jałowym. Żeby zapewnić długotrwały efekt, pożądane jest stosowanie produktu po każdej wymianie oleju.

Zastosowanie:
Jedno opakowanie wystarcza na 6 L oleju silnikowego, mieszanie następuje samoczynnie. Można stosować zarówno w silnikach benzynowych i Diesla.W przypadku chęci zakupu kilku środków koszt wysyłki ulegnie zmianie wg cennika poczty polskiej
Mogę wysłać także na paczkomat(opłaca się przy większej ilości)
W nawiasach podałem nową numeracje jaką zastosowała od niedawna firma Liqui Moly (zmieniła też opakowania)