Brava 1.6 16V, czyli oficjalnie 103KM, choć nie wiem ile kuców z tego zostało :)
7465 + 103 = 7568
To jest widok strony w wersji do druku
Brava 1.6 16V, czyli oficjalnie 103KM, choć nie wiem ile kuców z tego zostało :)
7465 + 103 = 7568
7465 + 115 = 7580km :)
Scs
7786+55=7841
7841+131=7972 :)
7972+153:roll:= 8125
dałem maksa, może być jeszcze 121 - seria lub ok. 140 - pośredni
8125 + 75 = 8200
No to dodam moją bravke :tongue
8200 + 80 = 8280
No to ja dodam jeszcze Punto ;) bo zapomniało mi sie ;)
8280+60=8340 ;)
8340+105=8445 :tongue
Panowie, ciekawie by wyglądała podobna inicjatywa z sumowaniem koni mechanicznych np. na forum użytkowników Super Aut tj. Lambo, Ferrari i inne :) Chyba szybko osiągnęliby wynik 8500 koni :)
8445+101+8546
8546 + 147 = 8693
8693 + 105 = 8798
8798 + 116 = 8914