Cześć.

Obecnie mam Corsę A 2.0T oraz Vectrę B 2.6v6(ma humory i nie mieści się wózek bez składania) ale potrzebujemy kupić auto do którego wejdzie 3 os rodzina z psem i trochę bagażu ale PRZEDE WSZYSTKIM wózek bez składania. Mi też się takie autko przyda bo dużo nagłośnienia robię(koncerty w klubach, wesela itp) i wybór można powiedzieć, że padł na Doblo I z LPG. Rozglądałem się za Combo - ładne i całkiem przyjemnie się tym jedzie ale bagażnik jest minimalnie za mały stąd jestem za Doblo.

Wybór padł na 1.6 LPG - koniecznie wspomaganie i nie złachany środek - klima, ciemniejsze szybki i hak będą dodatkowymi atutami.

W najgorszym razie 1.9 JTD ale są różne opinie o spalaniu i się waham... W sumie Ducato 2.3 JTD schodziłem poniżej 7L w trasie z pół tony na pace to 1.9JTD w Doblo myślę, że 5 osiągalne jest(nie znalazłem tematu o spalaniu tej jednostki u Was na forum a czytać czarodziei to trochę wróżenie z kart bo wahania są do 90% w ich wypowiedziach). Jeśli JTD to w bdb stanie bo po pakiecie startowym i miesiącu jazdy prawdopodobnie trafi na korekcję softu hehe

Budżet - DO 12000-13000 już ze wszystkim - może być sprowadzona benzynka za około 9k a LPG się założy.

Kolor oby nie biały.

Szukałem na allegro ale jak mam się związać z autem to lepiej kupić z klubu bo 3-4lata pojeździć planuję a później na ten nowszy model po 2006r wskoczyć.

Jakby ktoś miał namiar na PEWNE Doblo to bardzo proszę o link albo PW.

PEWNE = nie przystanek, wiadomo, że jakieś obicia są nieuniknione, pali na dotyk w każdych temperaturach, LPG W DOWODZIE, nie więcej niż 2-ślad, dojedzie do domu(bo wiadomo, że pierwsze to pakiet startowy po przyjeździe trzeba zrobić), bez klimy "do nabicia" tylko z działającą jeśli jest, opony zdatne do jazdy.

Dlaczego tu napisałem - ano dlatego, że po oglądaniu 4 Combo i jednego Doblo i przejechaniu za nimi 900km jak się okazało niepotrzebnie bo ludzie to w większości kłamliwe #$%#$% nie chciałbym znowu jechać bez sensu i ciągnąć ze sobą kierowcę w nadziei, że coś kupię. Wolę szczerą prawdę niż kupić puszkę pandory - trzeba remont zrobić to się wykona ale CHCĘ O TYM WIEDZIEĆ a nie wyjść z domu i ... wrócić bo Doblo nie pojedzie.

Pozdrawiam i dziękuję za : przeczytanie moich wypocin i za ew. podpowiedzi/linki/numery tel.

Pozwolę sobie też tutaj dodać jeśli coś sam znajdę do Waszej oceny, za którą z góry dziękuję.