Witamy na Fiat Klub Polska
 • Tak będzie wyglądał Fiat 500X

  Fiat już wcześniej ujawnił się z zamiarem produkcji nowego modelu 500X. Teraz możemy zobaczyć, jak ten model będzie wyglądał.


  Fiat wkrótce zamierza wprowadzić do produkcji nowy model 500X. Rysunki patentowe tego auta przedostały się do sieci.

  Nowy Fiat 500X będzie kolejną odmianą w rodzinie "500", obok Fiatów 500, 500C i 500L. Ma to być crossover, który powstanie na powiększonej platformie modelu 500L. Pojazd będzie miał długość ok. 4,1 metra, a jego wygląd ma być mieszanką SUV-a i nadwozia typu hatchback. Pod maskę trafi 0,9-litrowa jednostka TwinAir Turbo, silnik MultiAir Turbo o pojemności 1,4-litra oraz turbodiesel MultiJet II o pojemności 1,6-litra.

  Fiat 500X ma być produkowany jeszcze w tym roku Włoszech. Być może zobaczymy go na marcowym salonie samochodowym w Genewie.  egon lubi to.
  wypowiedzi 9 wypowiedzi
  1. Avatar egon
   egon -
   Fajny, ciekawe jak będzie wyglądał za żywo
  1. Avatar boch
   boch -
   kolejna bezsensowna wariacja 500.
  1. Avatar lukq
   lukq -
   Kolejna 500.....
  1. Avatar miszko
   miszko -
   A mi się podoba akurat ta wariacja. To chyba będzie taki następca Sedici. Byłem jakoś w salonie nie tak dawno temu i oglądałem dużą 500tkę i powiem, że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dmuchają tą 500tkę do granic możliwości, rozsądniej by było rozdzielić te egzemplarze, ale ten egzemplarze co oglądałem nie były złe.
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Rzygać się już chce.. Brak słów po prostu - nawet jakby był to samochód dopracowany i ładny to i tak dla mnie będzie to kolejna denna 500tka..
  1. Avatar ciril
   ciril -
   Ee trochę się nakręcacie. Akurat z tego może ciekawe autko wyjść. Oby tylko z ceną nie przesadzili. Źle by też było gdyby napęd 4x4 był tylko w najdroższej wersji. Albo wcale.
  1. Avatar turb
   turb -
   Haters gonna hate Nie przesadzajcie, może tych 500tek jest jak na zatrzęsienie, ale oglądałem 500L i mi się podoba.
  1. Avatar boch
   boch -
   możesz to nazywać haterstwem co nie zmienia faktu, że Fiat idzie na łatwiznę
  1. Avatar krzysztof hevea
   krzysztof hevea -
   jest to normalne odcinanie kuponów od sukcesu rynkowego, 500-tki, tak jak Mini - ile ich jest nikt nie zliczy albo jak Szczęki 2 i Szczęki 3
http://www.iparts.pl