Witamy na Fiat Klub Polska
 • Samochody Fiata w wyprzedaży rocznika 2012 dostępne „od ręki” w Internecie.

  Dzięki stronie internetowej można sprawdzić promocje obowiązujące na samochody Fiat z rocznika 2012 oraz ich dostępność u poszczególnych dilerów marki. Można także wycenić swój używany samochód. A wszystko to oszczędzając czas i pieniądze, nie wychodząc z domu.


  Fiat wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów i wprowadza nową platformę handlową w Internecie. Na stronie www.fiatpromocje.pl dilerzy Fiata publikują najaktualniejszą listę ofert samochodów fabrycznie nowych z rocznika 2012.

  Używając wyszukiwarki www.fiatpromocje.pl/szukaj każdy może wygodnie, bo na ekranie komputera, przejrzeć propozycje wszystkich dilerów Fiata, czy wypełniając formularz w łatwy i szybki sposób skontaktować się ze sprzedawcą, a następnie zakupić auto dostępne „od ręki" w wybranym salonie. Po sfinalizowaniu transakcji będzie je można odebrać właściwie bez żadnego oczekiwania, nawet w ciągu 24 godzin!

  Upragniony samochód wyszukamy nie tylko wygodniej, ale też szybciej i taniej. Wyszukiwarka umożliwia bowiem błyskawiczny przegląd ofert ze zdjęciami i kompletem informacji o konkretnej wersji silnikowej i wyposażeniu. W ten sposób nie musimy odwiedzać kolejnych salonów i żmudnie sprawdzać u kogo aktualnie znajdziemy nasz wymarzony nowy samochód. Wystarczy wejść na stronę www.fiatpromocje.pl/szukaj i wszystkie niezbędne informację odnaleźć siedząc wygodnie przed komputerem.

  Tym bardziej, że w bazie danych jest kompletna gama, a więc wszystkie aktualnie oferowane modele Fiata: od kultowej „Pięćsetki", aut popularnych - nowej Pandy i Punto oraz kompaktowego Bravo przez rodzinnego sedana Linea po SUVa Sedici oraz obszernego, rodzinnego Fiata Freemonta. W kilku kliknięciach można sprawdzić, jakie samochody dilerzy mają w swoich salonach i na swoich placach.

  Zakup samochodu poprzez nową platformę handlową Fiata to gwarancja najniższej ceny, na stronie publikowane są bowiem wyłącznie ceny „wyprzedażowe", zadeklarowane przez samych dilerów.

  Wyszukiwarka www.fiatpromocje.pl umożliwia także samodzielną wycenę auta używanego, które Klient będzie chciał pozostawić w rozliczeniu (na podstawie bazy danych specjalizującej się w wycenach samochodów firmy Eurotax). Na stronie jest też podręczny kalkulator finansowy, za pomocą którego można sprawdzić ofertę kredytów Fiat Banku dla Klientów indywidualnych oraz firm.

  Źródło: Fiat
http://www.iparts.pl