Witamy na Fiat Klub Polska
 • Podstawowe informacje na temat "Blue and Me"

  Blue&Me™. Prostszy i bezpieczniejszy sposób komunikacji. Z Blue&Me™ możesz dzwonić, odsłuchiwać przychodzące SMS-y, podłączyć Twój media player i wybrać brzmienie odpowiednie dla każdej podróży bez odrywania rąk i wzroku od drogi. Blue&Me™ zawsze będzie do Twojej dyspozycji dzięki wejściu USB, technologii Bluetooth® oraz uniwersalnemu systemowi rozpoznawania głosu.

  Powstały przy współpracy Fiat Auto i Microsoft, Blue&Me™ jest urządzeniem, które ułatwia życie i komunikowanie się, a przede wszystkim umila czas w aucie. Wpływa też na bezpieczeństwo podróżowania samochodem. Blue&Me™ obsługuje większość telefonów komórkowych z technologią Bluetooth.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji przejdź do:
  Instrukcja obsługi Blue&Me™ .pdf
  Opis działania Blue&Me™ .pdf

  System głosowy
  System głosowy Blue&Me™ korzysta z ekskluzywnej technologii uniwersalnego rozpoznawania głosu: nie wymaga nauki i jest niezwykle prosty w obsłudze.
  Po jednorazowym zarejestrowaniu Twojego telefonu Bluetooth, i po skopiowaniu kontaktów z telefonu, będziesz mógł wykonywać i odbierać telefony, wydając dyspozycje. Wszystkie komendy można wydawać głosowo bez odrywania rąk od kierownicy i uwagi od jezdni. Można zarejestrować do 5 telefonów: w razie równoczesnej obecności w samochodzie 2 telefonów Blue&Me™ połączy się z ostatnim używanym telefonem.
  W ten sposób będziesz mógł dzwonić, wybierając numer głosowo, dyktując cyfra po cyfrze, lub po prostu wymawiając imię osoby, do której chcesz zadzwonić, jeśli figuruje w książce telefonicznej Twojego telefonu. Do wyboru możesz też alternatywnie używać przycisków na kole kierownicy, przeszukując książkę adresową na wyświetlaczu umieszczonym w panelu centralnym deski rozdzielczej.

  Odczytywanie SMS-ów
  Jeśli otrzymasz SMS, możesz wybrać opcję, w której system przeczyta go na głos! Blue&Me™ potrafi także zinterpretować skróty i emotikonki! Wygodnie i pewnie - co Ty na to?

  Muzyka

  Z Blue&Me™ bierzesz do samochodu kolekcję Twojej ulubionej muzyki, w formacie cyfrowym MP3/WMA/WAV.

  Wystarczy podłączyć pendrive USB, odtwarzacz MP3, smart phone, a nawet i-Pod do wygodnego wejścia USB położonego w centralnej części deski rozdzielczej. Jedyny wymóg: ściągnięte pliki nie mogą być chronione prawami autorskimi, jak pliki iTunes, które są płatne.

  Podłączając urządzenie do wejścia USB natychmiast pojawia się napis MEDIA PLAYER na wyświetlaczu radia, który wyświetli źródło aktualnie odtwarzanej muzyki.

  Przyciskami na kierownicy lub głosowo można wybierać dowolny utwór, nawigować po folderach i plikach wyświetlanych na wyświetlaczu w panelu centralnym: Twoja muzyka w oka mgnieniu wypełni wnętrze samochodu.

  Żródło:Fiat: samochody osobowe - Fiat 500, 500C, Panda, Punto Evo, Grande Punto, Linea, Bravo, Sedici, Croma, Qubo, Doblň
  Ten artykuł powstał na podstawie tematu: Podstawowe informacje. utworzonego przez lukq Zobacz oryginalny post
http://www.iparts.pl