Witamy na Fiat Klub Polska
 • Pierwsze Lamborghini Aventador rozbite

  Pomimo tego, że Lamborghini Aventador dopiero co weszło do sprzedaży, już wydarzył się pierwszy incydent drogowy z jego udziałem, który miał miejsce 30 sierpnia w prowincji Padwa we Włoszech.

  Jak się dowiedzieliśmy, kierowca Aventadora wyprzedzał kilka pojazdów na raz, i pech chciał, że ostatni z kolumny postanowił skręcić w lewo. W rezultacie, Aventador zderzył się z ciężarówką i wpadł na słup telefoniczny, słup stalowy, ogrodzenie prywatnej posesji i wreszcie skończył w rowie.


  Incydent spowodował znaczne uszkodzenie pojazdu (zawieszenie i wyrwane przednie koła), ale według świadków, karoseria wykonana z włókna węglowego, a nawet szyba idealnie zachowały się podczas wypadku.

  Kierowca nie jest kontuzjowany i nie było poszkodowanych osób trzecich. Aventador trafi z kolei z powrotem do fabryki Lamborghini, gdzie specjaliści postarają się przywrócić mu drugie życie.

  Źródło:motofilm.pl/Motori.it
  wypowiedzi 3 wypowiedzi
  1. Avatar Jelcyn
   Jelcyn -
   Nie ma kto rozbił. Chociaż drobna wzmianka, czy gwiazda rocka, czy syn szefa, czy kierowca testowy.
  1. Avatar seth
   seth -
   stać go na takie autko to i na naprawę będzie stać tym bardziej że AC pewnie było i to nie tanie
  1. Avatar tomasz_
   tomasz_ -
   no wlasnie ludzie mają tyle kasy także powinni się cieszyć że nic nikomu sie nie stało, a jak se kupił taką furę to murcielago i gallardo napewno ma w garażu, i stac go na jeszcze 3 takie pewno
http://www.iparts.pl