Witamy na Fiat Klub Polska
 • Pierwsze ceny nowego Fiata Pandy


  Fiat podał do wiadomości oficjalne ceny nowej Pandy. Sprzedaż trzeciej generacji tego popularnego modelu rozpocznie się pod koniec lutego br.
  Trzecie wydanie popularnego Fiata jest dojrzałym samochodem, który mierzy 3,65 m długości, 1,64 m szerokości i 1,55 m wysokości. Samochód ma jeden z największych bagażników w swojej klasie i pomieści do pięciu pasażerów.

  Wygląd nowej Pandy nawiązuje do poprzedniczki, o czym świadczy choćby charakterystyczne trzecie boczne okno. W nowym modelu jest ono jednak bardziej zaokrąglone, podobnie jak cała bryła. Całkowicie inne jest natomiast wnętrze, w którym dominują kształty kwadratów o wyoblonych kątach.

  Do napędu nowego Fiata Panda posłuży m.in. nowoczesny, dwucylindrowy silnik 0,9 o mocy 65 KM oraz w wersji 85-konnej. Poza tym ofertę jednostek benzynowych dopełni 1,2-litrowy motor o mocy 69 KM. W małym Fiacie dostępny będzie także 1,3-litrowy diesel Multijet II o mocy 75 KM. W późniejszym terminie ofertę wzbogacą wersje 0,9 TwinAir Turbo Natural Power o mocy 80 KM, który może być zasilany benzyną i gazem ziemnym oraz 1,2-litrowy motor EasyPower o mocy 69 KM, zasilany benzyną i LPG.

  Samochód w najtańszej konfiguracji Pop z benzynowym silnikiem poj. 1,2 litra, na Wyspach został wyceniony w przeliczeniu na ok. 44,5 tys. zł. Za auto w najdroższej opcji Lounge z 1,3-litrowym dieslem Multijet trzeba będzie zapłacić ok. 62,5 tys. zł.

  Decydując się na odmianę Pop, dostaniemy auto wyposażone m. in. w elektryczne szyby, centralny zamek, zderzaki w kolorze nadwozia, 4 poduszki powietrzne oraz czarne relingi dachowe.

  Źródło: Onet.pl
  wypowiedzi 4 wypowiedzi
  1. Avatar fiaciorz
   fiaciorz -
   jeśli u nas ceny bedą podobne to porażka, nawet za 34 tys zł trudno byłoby mówić o okazji
  1. Avatar seth
   seth -
   to za 64 tyś to juz bravo mozna mieć
  1. Avatar miszko
   miszko -
   To fakt i wcale nie wersję podstawową. Pewnie ceny się unormują jak "przetrze się" ta nowość.
  1. Avatar seth
   seth -
   no powinny bo za cene pandy miec bravo to trochę dziwnie
   no chyba że ktoś ejst miłośnikiem małych plastikowych aut
http://www.iparts.pl