Witamy na Fiat Klub Polska
 • Nowy Fiat Uno w wersji cabrio - zapowiada się ciekawy maluch

  Kiedy w zeszłym roku na Sao Paulo Auto Show w Brazylii Fiat zaprezentował nowy model Uno w wersji odkrytej nikt nie wierzył, że takie auto kiedykolwiek powstanie. Najwyraźniej jednak Włosi poważnie podchodzą do tematu, ponieważ udostępniają gotowy egzemplarz do testów. Na filmikach możecie zobaczyć jak Uno Cabrio radzi sobie w ruchu. Auto jest w pełni funkcjonalne i sprawia wrażenie czekającego na produkcję.


  Jeśli już mamy spodziewać się nowego, małego Włocha to z pewnością zadebiutuje on na rynkach Ameryki Południowej. Czy będzie oferowany w Europie? Nie wiadomo.[/B] Wydaje nam się jednak, że gdyby rozsądnie skalkulowano cenę, auto mogłoby cieszyć się dużym wzięciem. Tym bardziej, że testowana wersja wyposażona była w turbodoładowany silnik 1.4 generujący aż 152 KM.

  Fani mocnych wrażeń z pewnością sięgnęliby po taką zabawkę. Mamy nadzieję, że Fiat w końcu zaszaleje i zdecyduje się na odważny krok wprowadzenie małego potworka na rynek. Tym bardziej, że dobra sytuacja firmy pozwala nieco zaryzykować.

  Obiecujemy bacznie śledzić losy nowego Uno, bowiem zapowiada się on bardzo interesująco. Jak na razie niestety musimy pocieszyć się jedynie filmikiem.

  Źródło: v10.pl, A. Ruciński/YouTube


http://www.iparts.pl