Witamy na Fiat Klub Polska
 • Nowy Fiat Qubo złapany podczas testów

  Włosi szykują dla swoich klientów prawdziwą rewolucję. Gdy już uporają się z modernizacją oferty w segmencie C, nowości pojawią się również w innych częściach rynku. Jedną z nich ma być nowa wersja Fiata Qubo. Model udało się przyłapać w trakcie testów.


  Fotografom szpiegowskim udało się przyłapać testową wersję Fiata Qubo podczas zimowej próby w Szwecji. Auto było pokryte taśmą maskującą. Kilka podpowiedzi dotyczących wyglądu zmodernizowanej karoserii podpowiada jednak kształt nadwozia. Prace stylistyczne prawdopodobnie skupią się głównie na przedniej części auta. Włosi mogą zmienić kształt zderzaka i postawić na mocniej zaznaczony grill.

  Nowości być może zostaną ukryte również pod maską zmodernizowanego Fiata Qubo. Prawdopodobnie model otrzyma przebudowaną paletę silnikową. W ten sposób w każdej z wersji kombivan powinien być w stanie wypełnić normę emisji spalin Euro 6.

  Istnieje szansa, że nowy Fiat Qubo otrzyma nowe zadanie. Mały kombivan mógłby trafić nie tylko do Europy, ale również i Stanów Zjednoczonych. Czy pomysł ma sens? Włosi w ostatnim czasie przeprowadzili ważną próbę. Wprowadzili do sprzedaży w USA model Doblo z nazwą zmienioną na RAM Promaster City. Auto radzi sobie naprawdę przyzwoicie. A to oznacza, że Qubo również może mieć szanse w oczach amerykańskich kierowców.

  Źródło: onet.pl
http://www.iparts.pl