Witamy na Fiat Klub Polska
 • Nowy Fiat Linea już za dwa lata?

  Już za niespełna dwa lata na rynku pojawi się nowy sedan Fiata. Będzie to prawdopodobnie kolejna generacja modelu Linea, która zdaniem producenta ma odebrać klientów Dacii.


  Prawdopodobnie już w 2015 roku pojawi się kolejna generacja modelu Fiat Linea, który obecnie produkowany jest od 2007 roku na bazie modelu Punto w fabrykach w Indiach, Brazylii oraz Turcji. Nie jest to najpopularniejsze auto w gamie włoskiego producenta. Obecnie oferowany model w podstawowej wersji POP z silnikiem 1.3 MultiJet II o mocy 95 KM kosztuje 45 990 złotych, zaś do wariantu EASY trzeba dopłacić 2500 zł.


  W zeszłym roku auto przeszło kurację odświeżającą, choć nie był to zabieg na dłużej, gdyż Fiat już pracuje nad następcą. Teoretycznie auto nie będzie oferowane w Europie, choć znając Fiata nic nie jest do końca ustalone. Włosi mają dość wysokie ambicje i chcą konkurować z Dacią Logan, a co za tym idzie cena musi być skalkulowana na odpowiednim poziomie.

  Fot. Obecnie oferowany model Fiat Linea

  Źródło: autocentrum.pl
  Ten artykuł powstał na podstawie tematu: Nowy Fiat Linea już za dwa lata? utworzonego przez ciril Zobacz oryginalny post
http://www.iparts.pl